Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sahte Seçmen Sorgulama (2011 Askı Listesi)

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

Guest
Arkadaşlar gelen maili paylaşıyorum: Ailenizde ve aynı adreste oy kullanan seçmen listesini listelemekte

Aşağıdaki linke tıklayıp da aratma yaptığımızda evimizde yaşayan üçüncü bir
kişinin adını gördük, bu hatanın nasıl olduğunu ve gerekli düzeltmeyi nasıl
yapabileceğimizi araştırıyoruz. Sizin evinizde de sahte seçmen olup
olmadığını kontrol etmek için, siz de tıklayın.

http://intranet.chp.org.tr/HaneSorgulama.aspx

Arkadaşlar gelen maili paylaşıyorum: Ailenizde ve aynı adreste oy kullanan seçmen listesini listelemekte

Aşağıdaki linke tıklayıp da aratma yaptığımızda evimizde yaşayan üçüncü bir
kişinin adını gördük, bu hatanın nasıl olduğunu ve gerekli düzeltmeyi nasıl
yapabileceğimizi araştırıyoruz. Sizin evinizde de sahte seçmen olup
olmadığını kontrol etmek için, siz de tıklayın.

http://intranet.chp.org.tr/HaneSorgulama.aspx

Abi yapacağın işlem bu sorgulama yaptığın ekranın çıktısını alacaksın gidip nüfus müdürlüğünde ben bu insanları tanımıyorum diyerek sildireceksin.. Giderken senin üzerine bi elektrik,su,doğalgaz yada telefon faturası veya varsa kira sözleşmesi götürmen gerekecek...

bizde aradan kaynak yok :D

hatırladığım kadarıyla bu eski bir uygulama..yani 1-2 senelik var..yine hatırladığım kadarıyla istanbul da oturan seçmenler için..

Simdi ayne hanede oy kullanicaklarda ailem cikiyor fakat diger bi sekilde de ayni adreste oy kullanicakta 4 kisi cikiyor ne yapmam gerekiyor :s

Simdi ayne hanede oy kullanicaklarda ailem cikiyor fakat diger bi sekilde de ayni adreste oy kullanicakta 4 kisi cikiyor ne yapmam gerekiyor :s

binadaki kullanıcakların adları numaraları herşeyi çıkıo sağda orayımı diosun

Bizdede sıkıntı yok. Sıkıntı olanlar varsa düzeltsin :D

Geri
Üst Alt