Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sahibinden.comda gezerken kendi aracımın resmini ilanda gördüm.

İyiymiş de pekte büyütülecek bir mevzu değil açıkcası o kadar da üstüne düşme derim bedavadan araç reklamı işte :D

Arkadaşı aradım.Mevlütle esenyurtta daha önce fiber işi yaptırdıgı ustaya gıtmıştık.Biz adamla konuşurken çırak aracın resimlerini çekmiş.Adam dırek Adnan ustanın adını verdi.Bu vatandaşın eski çıragı imiş...Fiberde olsa fiyat saçma geldi.

abi ben orda çekildiğini anladım arabayı parketmenden arka tarafta ambulans varmı diye baktım göremedim
bir ara bagaj bölümüyle uğraşıyorduk bence o esnada çekmişler öyle tahmın ediyorum :D

muhtemelen daha hiç uygulama yapmamış netten tesadüf senin aracın resmini bulup eklemiş :) ama kalmasını istersen sahibindene bildir kaldırırlar

İyiymiş de pekte büyütülecek bir mevzu değil açıkcası o kadar da üstüne düşme derim bedavadan araç reklamı işte :D

Buyuttugum bırsey yok zaten....İnsan habersiz kendi plakası ile karşılasınca şasırıyor.Dogal olarak kımın neden eklediğini öğrenmek istiyor.Arkadaşla gorustuk.Resim nereden ve ne şekilde kendisine geldiğini söyledi.Plakayı kapatmasını istedım,bekliyorum.

Resim mevzu değil aracım istanbulun neredeyse butun sokaklarında park halınde bulundu.Buradada resim çeken bır dunya insan oldu.

abi ben orda çekildiğini anladım arabayı parketmenden arka tarafta ambulans varmı diye baktım göremedim
bir ara bagaj bölümüyle uğraşıyorduk bence o esnada çekmişler öyle tahmın ediyorum :D

Bende o zamanda çeltiğini düşünüyorum.:DAmbulans durdugu acıda resımın çercevesıne pek gırmez.Bu arada Adnan ustaya yolun benden önce düşerse söyle far kaşını hazırlasın.

Buyuttugum bırsey yok zaten....İnsan habersiz kendi plakası ile karşılasınca şasırıyor.Dogal olarak kımın neden eklediğini öğrenmek istiyor.Arkadaşla gorustuk.Resim nereden ve ne şekilde kendisine geldiğini söyledi.Plakayı kapatmasını istedım,bekliyorum.

Resim mevzu değil aracım istanbulun neredeyse butun sokaklarında park halınde bulundu.Buradada resim çeken bır dunya insan oldu.

daha bu senin denk geldiğin hali birde denk gelmediğin ne resimler çekiliyodur eee araban böyle şekil olursa çekim çok olur :)

sanayiye yolum düşmüyor görürsemde söylerım :eek:key:

daha bu senin denk geldiğin hali birde denk gelmediğin ne resimler çekiliyodur eee araban böyle şekil olursa çekim çok olur :)

sanayiye yolum düşmüyor görürsemde söylerım :eek:key:
Bi biz göremedik şu aracın tüm resimlerini :) Fiberciye mesaj atalım da diğer resimleri de eklesin :)

mehmet benim aracimida bir jantci koymustu bendeki jantlarin tanitimi icin bende gezerken gordum senin gibi :D

Geri
Üst Alt