Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sahibinden.com ilanlarına dikkat

teşekkürler uyarı için, o site yönetiminede mutlaka bildirmek lazım durumu

teşekkürler Akın abi.. :eek:key:

Akın şikayet ettinmi sahibinden.com yönetimi bu durumu bildirdin mi ?

Bu arada bilgilendirmen için teşekkürler.

bi bu kalmıştı tam oldu şerefsiz dolandırıcılar

Akýn þikayet ettinmi sahibinden.com yönetimi bu durumu bildirdin mi ?

Bu arada bilgilendirmen için teþekkürler.

alintidir diye not dusmustum. internette dolasirken okudum herkesin bilmesi gerekir diye arkadaslarla paylastim.

Yaklaşık 1 yıldır bu ve benzerleri çokça var, sahte resimle, veya yoldan resimçekip çok ucuza acil satılık diye koyuyorlar, 300-500TL kapora yolla bekleyeyim diyorlar, bir arkadaş grubumuz ile sahibniden coma her gördüğümüzde şikayet ediyoruzi hatta birisini kolundan tutup karakola da götürdük, kanunen suç yok :D , yani dikaatli olun, çevrenize bunu duyurun.

nelere şahit oloyoruz yha bu dolandırıcılara inanıpta para yollayan adam zaten gel beni dolandır demiş sayılır :D

görmediğin arabaya tanımadığın adama uzaktan kapora verme sektörü akıl işi değil dolandırıcı kaynıyor memleket uyanık olmak lazım

Geri
Üst Alt