Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sağlıcakla Kalın Arkadaşlar..

Konu, 'Sohbet' kısmında PATRON tarafından paylaşıldı.

1. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Dostlar 2 haftalığına Avusturya'ya gidiyorum. Orada büyük ihtimal internete girerim diye düşünüyorum ama yinede ne olur ne olmaz.. Herkez sağlıcakla kalsın :)

Bu arada vize işlemlerinde bana yardımı dokunan ekarakurt nicki Eray arkadaşımıza sonsuz teşekkürümü ediyorum... Sağol Eray kardeş tekrardan Allah razı olsun. :)

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Tez gidip gelesin, dikkatli ol. Keleşlere uğrayamadın sanırım :) Sağlık olsun bir ara inşallah ben uğrayacam.

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    neden gidiyosun bilmiyorum abi ama tatilse iyi tatiller..
    iyi yolculuklar.. :)

4. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Hayırlısı ile git hayırlısı ile gel Toprak. oralarda da uslu dur malum domuz gribi falan filen :D.

Faruk hayırdır Keleşler meleşler. İhanet kokusu bir aldatılmışlık seziyorum :D:eek:

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    hayırlı yolculuklar serbaycım. sağlıcakla git sağlıcakla gel :)

6. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    hayırlı yolculuklar. dönüşte elin boş gelme

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Sağolun arkadaşlar Allah razı olsun..

Faruk abi benim arabayı emanet birisi aldı 1 günlüğüne diye adam 1 haftada getirdi çıldırdım zaten gidemedim Kocaeline bir sürü işlerim vardı hep aksadı konsolosluğa bile otobüsle gittim tam yoğun zamanda yoktu arabam inan gidemedim arabasızlıktan. Bana Uzaklığı 140 km felan yakın olsa gidicemde.. O tarafada gidemedim ama hep aklımda idi :(

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    yok daha neler :) keleşler meleşlerde bi tfsi var fena gaza getiriyor beni. biraz sürünsün, satılmazsa ve işler yolunda giderse yaramazlık yapacam:D

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

ufff baya varmış bee, sırf bunun için gideceksen sakın haaa, unut gitsin. Adapazarı deyince ben o kadar mesafe olduğunu düşünemedim, boşver ben unuttum sende unut paşa.

9. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    siz unutun ama ben unutmam :D

10. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    erken davranan kapar malı Mesut, hodri meydan :D benden 2 aya kadar kuruş çalışmaz ona hehehehe

Sayfayı Paylaş