Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sağ yan ayna hk.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında jokerfb41 tarafından paylaşıldı.

1. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    Arkadaşlar merhaba, sağ yan aynaya sanırım park yerindeyken birisi geçerken dokundurmuş.Dip kısmında bir açıklık var. Fotoğraflarda görebilirsiniz. Bakıma götürdüğümde uzun iş olduğunu daha sonra tekrar bırakmam gerektiğini söyledi servis (İzmit Keleşler). Kapının komple sökülmesi gerekiyormuş. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Bu tip işlemlerde servis ücret alır mı? Araç garanti de ama bu iş garanti dışı derler mi?

Ekli Dosyalar:

2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Geçmiş olsun kardeşim... serviste onu garantiye sokmazlar... trafik sigortanı ya da kaskonu devreye sokarsan ancak ücretsiz yaptırabilirsin...

3. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    ayna falan değişmeyecek sadece işçilik var, tekrar yerine oturtulacak.

4. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    aynısı bende oldu erya sağ olsun bi ücret talep etmedi bi bahşiş bıraktım

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.740
    5.591
    113
    Çok geçmiş olsun arkadaşım keleşlere gidiyorum bende bunun için sizden fiyat isterler geçerken bir daha gösterin ve net bir cevap isteyin yoksa oyalıyorlar biraz benimde yakında gitmem gerekiyor keleşlere birde sonuçtan bizleri haberdar et olur mu

6. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    Bugün bu sorunla ilgili servise gitti araba, babam götürdü. Akşam almaya gittiğinde 80 TL kaporta işçilik parası almışlar.
    Ben bu servise kaskomu yaptırdım böyle işler için hiç bir ücret almayacaklardı. Verdikleri sözleri tutmadılar. Bundan sonra elimden geldikçe İst'da servise götüreceğim arabamı.

7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.700
    113
    öncelikle gecmiş olsun.
    Keleşleri ben bir sene kullandım, yaptıkları işçiliği ve üçkağıtçılığı gördükten sonra özel servise gittim. Ben tavsiye etmiyorum

8. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    Teşekkürler. Parasında değilim sadece verdikleri sözü tutmadılar.

Sayfayı Paylaş