Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sağ ön gögüs ordan gelen tıkırtı ses..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında mehmet_54 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet_54

mehmet_54 SCW Üyesi

9
    9
    3
    sağ ön gögüs ordan takur tıkır ses geliyor nedir ben ustaya sordum o sesin klima motor sesi dedi.dogrumudur acaba....

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.237
    113
    tam sesi tarif etmeniz gerekiyor.klima ya da kalorifer açıkken mı kapalıyken mı durumu anlatın çözeriz inş..

3. mehmet_54

mehmet_54 SCW Üyesi

9
    9
    3
    kapalıyken de yapıyor klima ve kalorifer.ses nasıl anlatayım eski duvar saat lerinin çıkardıgı ses çıkarıyor tık tık diye..

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  4. kirlisakal

5.965
    5.237
    113
    amortisor takozundan boşluktan tıkırtı yapar tık tık :) sağ amortisor tabla salıncak burclarına baktırın.klima kalorifer kapalıyken ses mi yaparmış hay o ustana şimdi :) akşama konuşalım

Bunu beğendi. mehmet_54 bunu beğendi.
  5. Le10Aksaray

Le10Aksaray SCW Üyesi

133
    182
    43
    Aynı ses benim arabadan da geliyodu benzin pompasından geliyor ses ben götürdüm baktırdım yaptılar

mehmet_54 ve kirlisakal bunu beğendi.
  6. kirlisakal

5.965
    5.237
    113
    yakıt pompası da vadesini dolabilir bozulan pompa tık tık ses cıkartır durmadan ... eren doğru sölüyor ...

mehmet_54 ve Le10Aksaray bunu beğendi.
  7. ÖzkanÇ

ÖzkanÇ SCW Üyesi

197
    239
    63
    Ön göğüste ses yankı yapabiliyor belki bakılmıştır ama bendede aynı şekilde sag taraf önden ses geliyordu bakmadigim yeri kalmamıştır en son koltuğun altındaki gizli torpido dan olduğunu farkedip plastikle desteklemistim. Yankidan yaniliyor olabilirsiniz

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı

mehmet_54 ve kirlisakal bunu beğendi.
  8. Ardaakar

Ardaakar SCW Üyesi

40
    33
    18
    Ben de ilk kalkışda bide fren yapınca o ses çıkıyor ben ne olduğunu anlamadım ama zamanla alıştım rahatsız etmiyor

İyi Forumlar :)

Sayfayı Paylaş