Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sağ Farlarıma Elektrik gitmiyor

Konu, 'Sohbet' kısmında GKN tarafından paylaşıldı.

1. GKN

GKN SCW Üyesi

633
    27
    18
    arkadaşlar sağ sis farıma elektrik gitmiyor servise götürdüm bi çare bulamadılar napmak lazım tavsiyeleriniz neler ? 8000k xenon mevcut xenonda bi sorun yok yardım edin lütfen moralim bozuldu

2. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    araç kaç model ve xenonlar ne kadarlık bir süredir aracınıza takılı ?

3. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    elektrik gitmiyo derken,ampül yanmıyomu hiç..?bi keresinde benimde başıma gelmişti..kablolardaki tamassılıktan dolayı olmuştu..elimi sokup sis farının arkasından kabloları oynattığım zaman yanıyodu bi süre sonra tekrar sönüyodu kafasına göre ..böyle bişey olabilirmi acaba..?

4. GKN

GKN SCW Üyesi

633
    27
    18
    2010 model 5 aydır takılı

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

ampül hiç yanmıyor. daha dorusu ampüle elektrik gelmior gelse yancak :)

5. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    ecu un kilitlenmiş ya da yanmış durumda. Xenonları yetkili servis mi taktı ?

6. GKN

GKN SCW Üyesi

633
    27
    18
    hayır dışarda taktım. ecu yansa dieri de yanmaz biri yanıyor biri yanmıyor

7. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    işte orada yanılıyorsun. yeniden söylüyorum ecu ya yanmış ya da kilitlenmiş. Sana tavsiyem xenonları söktükten sonra bir yetkili serviste başka bir aracın ecusunu takıp test etmesini rica et bu şekilde kilitlenmişse açılacaktır aksi takdirde yanlış hatırlamıyorsam 586 tl parça fiyatı idi.

8. GKN

GKN SCW Üyesi

633
    27
    18
    ecu takıp test etmeden başka bi yolu varmıdır?

9. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    maalesef senin durumun için yok. siteden bir arkadaşımızın aracında daha başımıza geldi ve bu konu ile ilgili bir çok şey yazıldı ve çizildi o zaman da söyledim yine söyleyeyim yeri gelmişken 2010 leon, ibiza, ibiza sc ve exeo araçlara kesinlikle xenon tavsiye etmiyor doğuş otomotiv ve yaşananlar :(

10. GKN

GKN SCW Üyesi

633
    27
    18
    bende sökcem zaten hevesim kaçtı. ama far kapagımın arkasını deldik xenon için. servis garantiden yapmazki ? napıcaz?

Sayfayı Paylaş