Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ farim yanmiyor

Kisalarda kullaniyorum ama zor yerden sordun:) soket tipine filan hiç bakmadim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tamam sıkıntı değil buluruzda...ikisini birden değiştirmen lazım tek olmaz van kedisi gibi bakmasın sonra :) aslında tam adamına sordun xenona karşıyım ben :) canbuslu adam akıllı bişiler alman lazım ki sıkıntı cıkarmasın sonra.gel seninle anlaşalım ben sana xenon tavsıye etmeyeyim.cunku yarın beyinsel bi arıza olduğunda sen ne kadar bişi demesende,vebal altına girmek istemem.markası ne olursa olsun xenon güvenilir bi ampul değil...kusura bakma

Yok abicim ne kusuru ilgilendiğin için tşk ederim xenon başa bela oluyor gerçekten.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla benimkiler mercekli sonradan takilan xenonlara bende karşıyım :) bugün iyi bi oto elektirikçisine gittim yeni bir ampülle fari denedik sigortayi kontrol ettirdim elektirikçi zenon beynini kontrol etti beyin daha önce işlem görmüş sol farin beynini takip farin çalistiğini kontrol edicek ve yeni bir zenon beyni alip takicaz .
[doublepost=1455135776,1454623285][/doublepost]20160206_191308.jpg 20160206_191322.jpg 20160206_191337.jpg Fotolarda görülen zenon far beyni yanmiş orjinali ile deişti 300 liraya sanayiden bulduk servis 1.250 lira fiyat verdi ayni sorunla karsilasan arkadaslarin icin örnrk olabilir far beyni deişimi tampon sökülerek yapiliyor fotolarda gözüküyor küçük ama uğraştirici bi işlem .

Geri
Üst Alt