Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Safe Modu Arızası

Ustanin dedigine gore anahtari tanittiktan sonra arac calisiyor bir iki gun sonra her ne oluyorsa arac anahtari tanimiyor ben paneldeki beyine gelen besleme voltajindan supheleniyorum arac belli bir sure calismayinca sifirlio olabiilir. Antep bulundugunuz yere uzaksa bence bir bilgisayardan tekrar anahtari tanitin ve yolda arabayi hic durduurmayin :)

saol dostum perşembe götürecem antebe 100 km ama yapcak bişey yok senin verdiğin numarayı aradım adam bu işin piri antepde dedi bende antepliyim zaten 250 tl bayılcaz artık götürecem bakalım ne olcak. en iyisi ben arabayı 1 hafta getirmiyeyim orada kalsın.

Naptin birader usta birseyler soyledi mi ben de alali 2 gun alio bakalim kullaniyoruz su an allah kaza bela vermez insallah arizasiz kullaniriz insallah :)

Geri
Üst Alt