Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Safe Modu Arızası

Hadi hayırlısı arkadaşım neticeyi en az senin kadar bekler olduk umarım sorun çözülür de bir daha üzmez seni

dostum benim arabamda altea bendede böyle bir sıkıntı var 1 ay sonra bugün birdaha yaptı aynı sıkıntıyı ne yapcam bilmiyorum.

Kardesim anahtar diyecekler once aman birazcik arastir bu konuyu. Bulundugun sehirde emin ol bu isi yetkili servisten dhaa iyi bilen insanlar var. Bizim arac su an yetkili servisten cekildi haber bekliyorum gec olsun ama tam olsun allahin izniyle atlaaticaz. Bende de bastan bu arizayi bir iki kere yapti duzeldi uzunca zaman sonra tekrar yapti ayni arizayi ve bir daha duzelmedi. Bence onlemini al. Benim is cozulurse ben burdan aydinlaticam insanlari. Bir cok kisinin daha basina gelcek gibi duruyor. Gecmis olsun simdiden.

Arkaadaslar sorun yazilimsalmis ustayla az once gorustum hallettigini soyledi. Yarin sabah allahin izniyle alicam arabayi. Detayli bilgi vermedi ama sorunun yazilimsal oldugunu soyledi.

Arkadaslar araci aldim cok sukur su an kullaniyorum dedigim.gibi sorun yazilimsalmis. Ayni sorunu yasayanlar icin irtibat numarasi veriyorum yardimci olacak usta.0542 415 07 17 bilim oto bulent usta zonguldak.

Detayli bilgi vermedi cunku yetkili servisle muhattap olacagimi bildiginden sadece yazilimsal.olarak bir sikinti oldugunu soyledi ama benim anladigim serviste teknolojik imkanlari.kullanabilicek kalifiye eleman olmamasindan kaynakli. Bana anahtar aldirttilar ve ben arabayi bahsettigim.yere cektirirken daha bana panel siparis edelim mi diye sordu bu insanlar. Ben de su an hakkimi aricam. Hayirlisi insallah bir daha boyle sorunlarla muhattap olmayiz. Ustanin numarasini konuda paylastim.arayin bulundugunuz yerde belki bir tanidigi bir usta vardir yardimci olur. Dedgim.gibi arac.bir dahaki sefere hic calismayabilir. Bence onleminizi alin ben 3 hafta gecirdim arabasiz tam.da sinavlarin ve kisin oldugu zamanda sizin de ihtiyaciniz.oldugu zamanda basiniza bu gelebilir.

geçmiş olsun. inşallah şimdi bir sıkıntı yoktur. ben bi arıyayım ustayı. teşekkürler...

bir kaç ustaya götürdüm ama antepde bir yer varmış o adamlar yapıyomuş. cumartesi gideyim dedim ama araba 2 gündür çalışmıyor düzelmiyorda çekici yolu gözüktü sanki. jay_m dostum hatayı bilgisayara bağlayıp silince çalışıyormuydu araban?

Kardesim cekici ile gitcek o araba yapcak bir sey yok :) ben de cekici manyagi oldum bir bucuk aydir :) goturdugum ustaya olayi duzgun anlatmamis yetkili servisteki usta ee bizimki de sadece yazilimi yeniden yukleyip anahtarlari tanitmis iki gun sonra yine aynisi oldu anlattim ustaya senin sorunun bu muydu ki bana oyle anlatmadi ustalar dedi simdi araci yapti durum paneldenmis pazartesi gunu arabayi onardi ancak ne olur ne olmas die bir iki gun biraktim yarin alicam allahin izniyle. Kardesim cekiciye attir arabayi su antepteki ustaya gotur paneli onaricaklar calismaz araba artik. Gecmis olsun. Leonu sevmesem sogutucuklar beni bu arabadan da manyagiyiz iste sogumuyoruz :)

Geri
Üst Alt