Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Şafak atarsa 8 :)

Konu, 'Sohbet' kısmında joker_dd tarafından paylaşıldı.

1. joker_dd

joker_dd SCW Üyesi

325
    1
    18
    arkadaşlar kısmetse 8 gün sonra isatnbulda olucam belki 1 gün burda kalır yani en fazla 9 gün sonra :) sizleri hemen görmek istiyorum gerçekten çok özledim...kendinize çok iyi bakın uğurladığınız gibi karşılamanız dileğiyle... :D di mi volkan :D

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    dogusum bızde sızı cok ozledık
    artık her organızasyonda her toplanmada sizi arıyoruz gercekten
    inşallah sağsalim gelirsiniz

3. joker_dd

joker_dd SCW Üyesi

325
    1
    18
    inşallah kardeşim benim zaten her organizasyonda artık kesin oluruz bu özlemle :) yeter ki sağsalim gelelim dediğin gibi...ee nereye gidiyoruz onu konuşalım :D

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    kardeşim sen hayırlısıyla bi gel de..
    karşılarız.. :D :D :D

5. joker_dd

joker_dd SCW Üyesi

325
    1
    18
    hadi bakalım :D görücez Yiğit bey...

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    büyük bi pastanın içinden Britney Spears çıkarabilir miyiz bilemem ama öyle bi beklentin varsa kardeşim..

:D :D :D :D

7. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    doğuşum..sesini hiç duyamadim dağitimdan beri...çok özledim kardeşim seni..
    bana 0541 318 63 23 den ulaşabilirsin şafak doğan güneşe kadar =))))) (tabi isteyen scw dostlarim da buradan ulaşabilir =) )

askerlik mi kaldi artik kardeşim bitirdik sonuna geldik..pazartesi günü huzurumuza geri dönüyoruz!

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

doğuşum bu arada atarsa 7...çikacağin pazartesi günü 17 mayıs'ı sayma:D o gün şafak doğan güneş:D

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    tolkicanım ben de arayabilir miyim seni o tel.'den.. :D :D :D :D :D

9. joker_dd

joker_dd SCW Üyesi

325
    1
    18
    kardeşim benim bende çok özledim seni ama benim 8 çünkü çıkışım 17 mayıs gecesi :D 1 gün evci izininden geçirdiler bana :D cezaevinde askerlik yapınca acıma olmuyo :D

10. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    sen dostum değilsin arama:D hahaha...yok yok arayabilirsin..şimdi yanimda değil tel. ama 1 den sonra arayabilirisin.

Sayfayı Paylaş