Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

safa adlı uyemızın ıbıza cuprası... ve ep3...

video güzel :D dee ilerde bu siteden biri bu videolardan sonra arabanı almayabilir :p bide ezdin turbom şişti diye çünkü :D:D ama tebrik valla okadar zorladın iyi gitmiş vtece göre

İlla alan biri cıkar arabamı arklarım bilir :) nasıl kullandıgımı psikopat derecesinde nazik nazik kullanırım. Zaten kazasız cupra pek kalmadı haberlerini alıorum suan 3 tane kazasız cupra war biri bnmki :D ayrıyeten bu denediğim 4. araba diyebilirm araba 8000 kmde. Video koyulsada koyulmasada bu araba performans arabası illa arabalarla denenir veya suratli kullanılır yani :D

turbo sısmedı cahıl safa ıntercooler yandı dıceksın :D
type r ın vtec altı basması ımkansızdır beyler sakına unutmayın ,vtec altı o araba zaten guc uretmıyor dynolarını ıncelersenız nıye hc vtec altı basmadıklarını anlarsınız,kucuk b tıyo verım eger vtec varsa ısın ıcınde 6 ılerı turbo arabada b ust vıtesten basıp kendı devır avantajını yakalıcaksınız

2.vites 60 dendikten sonra nası olcak o Can'ım.. :)

olm vtec ıle denemekten bahsedıyorum 60 ı nerden cıkarıyosun:) 60 da denıyosan yıne sende 2 den basarsın,ama vteccılerın alayı kendı devrıne cektıgı ıcın genelde turbo arabalarda devır bandı daha kısa kalır vtec e gore

e tamam işte vtec 2'de 6 ileri turbo da 3'te kalksın anlamı çıkmıyo mu alıntı yaptığımda yani Can'ım.. :)

Valla videoyu daha önce Tech'de izledim. Safa'nın araç çok iyi yürümüş o speclerdeki Type-R ile. Ankara'ya uğradığında ufak bi basma şansımız oldu, arabanın gidişini daha yakından gördüm. Tabi aracı full bagajdı o gün.
Ancak Type-R'ın çok daha iyi gitmesi gerekirdi. Ibiza Cupra zaten uzuna giden bi araç değil. Hem 1.4 hacim, hemde üst devirlerde ölen supercharger ve boşalan elma turbo yüzünden.. Yine de helal çok iyi yürümüş Type-R la.
Ama tabi şunu da unutmamak lazım. Type-R var Type-R var. Bilindiği üzere Type-R'ın rakibi Leon Cupra. Ki Leon Cupra'dan daha performanslı bir araç zaten.

e tamam işte vtec 2'de 6 ileri turbo da 3'te kalksın anlamı çıkmıyo mu alıntı yaptığımda yani Can'ım.. :)

60 da basılırsa dedıgımı yapmasına gerek yok akıl var yakın var yıgıt:) benım orda kastettıgım vtec her zaman kendı devrıne ceker turbo arabayı ve turbo arabada vtec e gore az devır dondugu ıcın mecburen b ust vıtese gecer en azından torkdan kazanmak ıcın ılk basta

Valla videoyu daha önce Tech'de izledim. Safa'nın araç çok iyi yürümüş o speclerdeki Type-R ile. Ankara'ya uğradığında ufak bi basma şansımız oldu, arabanın gidişini daha yakından gördüm. Tabi aracı full bagajdı o gün.
Ancak Type-R'ın çok daha iyi gitmesi gerekirdi. Ibiza Cupra zaten uzuna giden bi araç değil. Hem 1.4 hacim, hemde üst devirlerde ölen supercharger ve boşalan elma turbo yüzünden.. Yine de helal çok iyi yürümüş Type-R la.
Ama tabi şunu da unutmamak lazım. Type-R var Type-R var. Bilindiği üzere Type-R'ın rakibi Leon Cupra. Ki Leon Cupra'dan daha performanslı bir araç zaten.

ayberk pekı ben bu vıdeodakı aracla kalksam ne olur?

aracta
dc hedars
araboru
ınjen caı
otto son susturucu

olmasına ragmen arayı 180 e kadar acamadı pek

ayberk pekı ben bu vıdeodakı aracla kalksam ne olur?

aracta
dc hedars
araboru
ınjen caı
otto son susturucu

olmasına ragmen arayı 180 e kadar acamadı pek

rol type r olcaktı bıde senın cupra lcaktı ozman type r cupra nasıl yururdu gorcektık beaaa:D

Geri
Üst Alt