Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

saet leon FR 1.4 TSİ

can-1982

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ben can araniza yeni katildim nasipse bi araç alip bunu pekiştirmek istiyorum nasipse ama aklima takilan sorular var bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim.hafta sonu hem opeli hem seati gezdim acikca soylemek gerekirse seat gördüm ve bu dedim ama yakin cevremde kimsede olmadigi için hep kulaktan dolma bilgiler sakin alma gibi benim aklima takilan sorular
1)yakit sonuçta benzinli araç cok ii ama fiyatlar malum ucuyor
2)yedek parça sikintisi varmi fiyatlar nasildir
3)servis servis derken diger servislere göre pahalimidir
4)fiyat verilen fiyat 43.150tl son verilen fiyat bu sizce nasil
5)seat ve opel astra kiyaslamak gerekirse ikisininde arti ve eksileri nelerdir ikiside benzinli versiyonudur

Arkadaşlar merhaba ben can araniza yeni katildim nasipse bi araç alip bunu pekiştirmek istiyorum nasipse ama aklima takilan sorular var bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim.hafta sonu hem opeli hem seati gezdim acikca soylemek gerekirse seat gördüm ve bu dedim ama yakin cevremde kimsede olmadigi için hep kulaktan dolma bilgiler sakin alma gibi benim aklima takilan sorular
1)yakit sonuçta benzinli araç cok ii ama fiyatlar malum ucuyor
2)yedek parça sikintisi varmi fiyatlar nasildir
3)servis servis derken diger servislere göre pahalimidir
4)fiyat verilen fiyat 43.150tl son verilen fiyat bu sizce nasil
5)seat ve opel astra kiyaslamak gerekirse ikisininde arti ve eksileri nelerdir ikiside benzinli versiyonudur
hoşgeldin kardeşim aramıza üyelerimizden sadece kendini tanıtan bi konu acarsan diger arkadaşlarımızda seni misafir perver bi sekilde karsılasın hoş geldin desin :eek:key:www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2

---------------------------------Opel-----------------------------------------------Seat
..................................................55.400 TL ............................................................43.150 TL

ModelAstra 1.4 T Cosmo -Leon 1.4 TSI FR
Kasa TipiHatchback/55 Kapı -Hatchback/55 Kapı
Yakıt Tüketimi (Şehiriçi / Şehirdışı)7,8 lt / 4,8 lt -8,1 lt / 5,1 lt
Motor Gücü (hp)140 hp -125 hp
ŞanzımanManuel 6 VitesÖnden ÇekişManuel 6 VitesÖnden Çekiş
0-100 Hızlanma (KM)9,7 sn -9,8 sn

Teknik Özellikler

Araç TipiBinek Araç C SegmentiBinek Araç C Segmenti-
Üretim Yılı (İlk / Son)2010 / 20132009 / 2013-
Koltuk Sayısı5 Koltuk5 Koltuk-

Motor

Motor Hacmi1364 cc - 1390 cc
Motor Gücü (kw)103 kw - 92 kw
Maksimum Güç6000 rpm - 5000 rpm
Maksimum Tork4900 rpm - 4000 rpm
Yakıt TürüBenzinli - Benzinli
KatalizörKatalizörlü - Katalizörlü
Net Ağırlık1373 kg - 1224 kg
Taşıma Kapasitesi497 kg - 595 kg
Silindir Sayısı4 - 4

Ölçüler

Uzunluk :4419 mm- 4309 mm
Genişlik :1814 mm- 1768 mm
Yükseklik:1510 mm- 1449 mm
Bagaj Kapasitesi:370 lt- 341 lt

Yakıt Kapasitesi

Yakıt Tankı Hacmi:56 lt -55 lt
Oktan :95 -95

Yakıt Tüketimi

Ortalama Yakıt Tüketim5,9 lt / 100km- 6,2 lt / 100km
90 km ile yakit tuketimi--
120 km ile yakit tuketimi--

Tekerlekler

Tekerlek Ölçüleri:215/50 R 17- 205/55 R 17

Performans

Azami Sürat:205 km/h- 197 km/h
Aracın Torku:200 Nm- 200 Nm

hoşgeldiniz
formu biraz araştırsan sorduğun soruların çoğuna cevap bulabilir aklına yeni şeyler takılabilir daha sonra bir haman yapıp konu açarsan senin içinde sana cevap verecek arkadaşlarımız için daha rahat olur,

Fiyat nasil 43.150 cok az vakit kaldi yeni yil yeni fiyat olur bu arabalarda :d bana fabrika verilerinden daha cok kullanici yorumlari lazim aslinda fabrika verilerini biliyorum ama kullanan birisi olursa cok daha iyi olur arkadaşlar servis yedek parça bide tez canliyim gidip alasim varrrrrrrrrrrrrr çok fenaaaaaaaaa

Foruma yabanciyim biraz ne nasil yapiliyor bilmiyorum o yüzden

alacağın araçta sunroff xenon far ve vb özellikler neler var ona göre fiyata yorun yapabiliriz diğer konularda için rahat olsun yeni nesil araçların birbirinden pek farkı yok 5 tane leona bindim hiç sıkıntı yaşamadım şimdi opel astra j ye biniyorum bundada bir sıkıntı görmedim arasında seçim istiyorsan sadece diyeceğim güzellik göreceli hangisi hoşuna gidiyorsa kapt gitsin,,, :)

Sunroff yok deri deşöme sürücüyolcu yan perde hava yastiklari yanliş hatirlamiyorsam 10 adet abs-ebd-hba-bas fren güç dagilim sistemleri esp-dsc-esc elektronik denge sistemleri asr-tcs çekiş düzenleme sistemleri klima iklimlendirme sis fari direksiyon kumada sistemleri çelik jant park sensörü yol bilgisayari cruise control hill holder bi zenon farları unutmayalım

Geri
Üst Alt