Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sadece sağ çamurluğunda boya varmıs :))))

ben bu herife mesaj attım dayanamadım azcık kaydım..

aynen kardeşim herkesin kendi kişiliği ama iyi düşünmüşün paylaşmakla.. belki bir yardımın dokunur, ilgilenen biri flan olursa, en azından bilgilenir :)

aynen ole forumdan baska bırı alsın :) ama bu ıkıncı arac alırkende sanırım ınsanlar tıpınden bellı oluo ben bugune kadar ıkıncı el arac almadım sadece sattım en son sattıgımda alan cocuga goturelım servıse gosterelım kardesım dedım yok abıı yaa bız ınsan sarrafıyız dedı aldı gıttı cok hosuma gıtmıstı :))

öyle demeyelim lütfen belki 5. toplanışından sonra sadece çamurluk boyanmıştır

Bir arkadaşım için arabaya talip olduk, galerideydi, sorduk 3 parça boya var dedi. Gittik sanayiye, arabanın sağı komple, kaputu ve bagajı boyalı dediler. Adama gittik, " ben yalan söylemedim, sağ taraf, ön taraf ve arka taraf 3 parça işte" dedi...

Bir arkadaşım için arabaya talip olduk, galerideydi, sorduk 3 parça boya var dedi. Gittik sanayiye, arabanın sağı komple, kaputu ve bagajı boyalı dediler. Adama gittik, " ben yalan söylemedim, sağ taraf, ön taraf ve arka taraf 3 parça işte" dedi...

ee adama ole ogretmısler demekkı matematıgı :)

arkadaşlar adamında günahını almıyalım bence.. belkide onada alırken sacede 1 parça boya var dediler arabada adamın hoşuna gitti, göstermeden almış olabilir değilmi....

arkadaşlar adamında günahını almıyalım bence.. belkide onada alırken sacede 1 parça boya var dediler arabada adamın hoşuna gitti, göstermeden almış olabilir değilmi....

olabılır kardesım dedıgım gıbı beyaz saclı bı amcada gordum ben en son .. gerce ılandakı yazılar falan bıraz uyanık bırı gıbıme geldı gs fanatgıne falan dıee ballandırmıs ama bılemeyız :) patron yazmıs cevap gelır belkı

Geri
Üst Alt