Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sadece sağ çamurluğunda boya varmıs :))))

mst07

Kayıtlı Üye
ne kadar seviyor bızım ınsanımız mılletı aptal yerıne koymayı ...aşağıda araç benım ılk arabam sıfır almıstım 20 000 km de kaza yaptım araba perte cıktı toplanması bıle mucızeydı ben paramı aldım sıgortadan bıraktım zaten ... benden sonra ıkı kere daha kaza yapmıs gormustum topladılar .. sımdı ılana koymus sadece sag camurluk boyalıymıs :)) ne dıyelım durust ınsanlar gunden gune azalıo sıteden falan ılgılenen olursa dıye paylasmak ıstedım ..saygılar
Seat Ibiza 1.4 TDi Stylance 2007 Model 20.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 69953944

Vay be... Gerçi plaka açık, pert olduğunu bilse koyar mı onu?

Bir de bilen varsa öğreneyim lütfen, e-devlette aracın kazalarını görebildiğini söylemişti galericinin biri... Hatta bana senin aracın kaputu da değişmiş yazıyor demişti, ben de servisleri arayıp teyit istemiştim (yokmuş öyle bir değişim).. Doğruluk payı var mı? Ben denediğimde sadece sahibinin kim olduğunu görebildim :) Ona da gerek yok zaten :D

Bir de bilen varsa öğreneyim lütfen, e-devlette aracın kazalarını görebildiğini söylemişti galericinin biri... Hatta bana senin aracın kaputu da değişmiş yazıyor demişti, ben de servisleri arayıp teyit istemiştim (yokmuş öyle bir değişim).. Doğruluk payı var mı? Ben denediğimde sadece sahibinin kim olduğunu görebildim :) Ona da gerek yok zaten :D

valahı o servıs kayıt olayını bende dusundumde fakat perte cıktıgında ben karsı tarafın trafık sıgortasından para almıstım kasgo pert etmedı yanı alkol sorunu vardı sonra sanayıde topladılar bu aracı oyuzden kaydı olmayabılır haberı yoksa eger kusurumuza bakmasın varsada kendı kısılıgı .....

aslında bende birkaç kere baktım e devletten fakat sadece aracın üzerinde menfaat vs.. (haciz filan varmı) veya palaka ve tesciline bakıldığını biliyorum eğer öyle birşey varsa araştırmak lazım.. herzaman kullanılır ama düşününce varsa eğer böyle birşey sadece tramerdeki gibi hasar kaydı verir, tutarını verir, tutupta kaput değişmiş demez bence ;))

bencede varsa oyle bsey mantıken sadece fıyat olarak gorunur

valahı o servıs kayıt olayını bende dusundumde fakat perte cıktıgında ben karsı tarafın trafık sıgortasından para almıstım kasgo pert etmedı yanı alkol sorunu vardı sonra sanayıde topladılar bu aracı oyuzden kaydı olmayabılır haberı yoksa eger kusurumuza bakmasın varsada kendı kısılıgı .....

kardeşim sen kafanı yorma bence adam alırken hiçmi göstermemiş :D eğer dediğin gibiyse pert kaydı olmayabilir ama senden sonra yapılmış arabayı alan adam sanayiye gitse derler en azından boyasını ve değişenini... millet olmuş sahtekar güvenemiyorsun ki zaten kimseye araç alırken 1 parça diyor 3 parça çıkıyor.. en garantisi araç alırken 100-200 lira verip servise sokmak :eek:key:

kardeşim sen kafanı yorma bence adam alırken hiçmi göstermemiş :D eğer dediğin gibiyse pert kaydı olmayabilir ama senden sonra yapılmış arabayı alan adam sanayiye gitse derler en azından boyasını ve değişenini... millet olmuş sahtekar güvenemiyorsun ki zaten kimseye araç alırken 1 parça diyor 3 parça çıkıyor.. en garantisi araç alırken 100-200 lira verip servise sokmak :eek:key:

aynen oyle valahıı .. sımdı dusundumde ben bu aracı en son beyaz saclı bı amcada gormustum ıns amcamı kandırmamıslardır :( nyse saglık olsun herkes kendınden sorumlu bızım forumdan bırısı ılgılenmesın dıe yayınladım zaten yoksa dedıgım gıbı herkesın kendı ınsanlıgı

aynen kardeşim herkesin kendi kişiliği ama iyi düşünmüşün paylaşmakla.. belki bir yardımın dokunur, ilgilenen biri flan olursa, en azından bilgilenir :)

Geri
Üst Alt