Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sadece rengi için araba değiştirilir mi?

ben de siyah aradım özellikle.yine olsa yine siyah alırım :)

Siyah güzel olmasına güzel fakat arkadaşın yazdıgı gibi ufak cizikler falan göze çarpıyor rahatsız ediyor.

Birde siyah araç üzerine yapılan modifiye yi istenildiği gibi göstermiyor.

Bu 2 konu için bile beyaz derim.

siyaha özenli bi şekilde bakarsan gerçekten güzel durur ama bakmazsan inan hayattan şevkin kaçar bu durumda bakmicam dersen beyaz :eek:key:

arabanız temizse kaplatılada bilinir ama modelde yukselteceksınız cok mantıklı eger ımkanda varsa

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Ben değiştirdim :)

G.gri vardı. kaplama yapacaktım beyaz renk için. Sonra düşündüm kaplamaya verecegim 2000 tl gibi rakamları beyaz bir araç farkına veririm dedim. aracımı sattım. 2006 leon 67000 deki aracımı 25000 e sattım. 2008 77.000 km deki beyaz renkteki leonu 26,800 e aldım. uygun sattım uygun aldım. :) şans benden yana idi. 2 model yükselmesi de yanında bonus u oldu. :)

Valla şanslıymışınız. 5-6 ay sonra işim gereği istanbuldan ayrılacağım. İstanbuldan gitmeden temiz bi beyaz leon aramaya bu saat itibariyle başlıyorum:)

Siyah güzel olmasına güzel fakat arkadaşın yazdıgı gibi ufak cizikler falan göze çarpıyor rahatsız ediyor.

Birde siyah araç üzerine yapılan modifiye yi istenildiği gibi göstermiyor.

Bu 2 konu için bile beyaz derim.

siyahın asaleti yeter :)

Valla şanslıymışınız. 5-6 ay sonra işim gereği istanbuldan ayrılacağım. İstanbuldan gitmeden temiz bi beyaz leon aramaya bu saat itibariyle başlıyorum:)

Başlamak için elindekini satman gerek. Bence ilk önce aracını sat eger böyle birşey yapacaksan. Elinde para hazır olacak ve uygun buldugun beyaz bir leon oldumu anında alabilecek pozisyonda olmalısın.

Geri
Üst Alt