Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sabit konu açımı hakkında..

emrah.style

Kayıtlı Üye
sanırım en uygun yeri sohbet bölümü olucaktır; "Seatıyla yıldönümü yaşayanlar buraya.." gibilerinden bir başlıkla sabit bir konu açılsa ? yada ben açabilirmiyim onuda bilmiyorum..
nasıl olur acaba eğlenceli olurmu....:confused:
leonumla birinci yılımızı yeni yeni geride bıraktığımız şu günlerde kafama takıldı da:):eek:key:

sanırım en uygun yeri sohbet bölümü olucaktır; "Seatıyla yıldönümü yaşayanlar buraya.." gibilerinden bir başlıkla sabit bir konu açılsa ? yada ben açabilirmiyim onuda bilmiyorum..
nasıl olur acaba eğlenceli olurmu....:confused:
leonumla birinci yılımızı yeni yeni geride bıraktığımız şu günlerde kafama takıldı da:):eek:key:

Sen böyle bi konu aç bence güzel düşünce eğer yürürse yönetim ona göre haraket eder :eek:key:

Nasıl geçti bir yıl :D Mutlu ettimi Sizi Leon ¿?

Ben anlamam konu açılınca yönetim taşısın benim msg'yide :D
sohbet bölümünde konuyu açıyorum beyler buyrun :D

aslında, geçmişteki yıldönümleri değilde; o gün yaşanıcak canlı yıldönümleri için gerekli bi konu olabilir bu yönetim değerlendirsin artık:hosgeldin::D

malesef uygun değil, zaten sohbet bölümü komple elden geçecek konular biraz azaltılacak.

Geri
Üst Alt