Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sabahları Zor Çalışma Sorunu Bıktırdı Beni

bu arada daha önce hararet müşüri ile ilgili konu açmıştım. sabahları Kontağı çevirdiğimde hararet göstergesi anında 88 oluyor. Yani hararet müşürü arızası sabah zor çalışmaya sebep olabilirmi acaba?
olmaz mı, soğuk motoru algılamayan beyin ne yapsın, sıcak motor haritası ile çalışması zor tabii

ne öneriirsin hocam ? biraz daha bekliyeyimi yoksa direkt carbon clean olayına gireyimmi. Bunun maliyeti nekadardı acaba?

birçok nedenden kaynaklanıyor olabilir..benim arabada bi ara ilk çevirmede almıyordu..elektrikçi aküye baktı..su eksilmiş dedi..suyunu koyduktan sonra problem kayboldu..siz yinede aküyü ihmal etmeyin..ne olur ne olmaz..

90 TL civarıdır, bu zaten periyodik olarak yaplmalı, o da ayrı konu

ali hocam keşke akü suyu olsa. Ama Benim akü susuzlardan

Sizi mi kırıcam yarın ilk işim eletrikçiye uğramak
.

uzun zaman olmuş bu mesajlara ama benim arabamda aynı sorun vardı (2000 cordoba).
4-5 ustaya gösterdim hepsi farklı yerden dedi benimde kafam karıştı 1000-1500 tl masraf çıkaran bile oldu ama 40 tl ye halletti bir usta.
sabahları kontağı açtığımda hararet 90 a geliyordu hemen ve araba 5-6 basmada alıyordu bir kere çalıştıktan sonra uzun bir sure durmazsa tekrarlamıyordu aynı sorunu.
sorun hararet müşüründen imiş değiştim tek basmada alıyor artık maşallah

Geri
Üst Alt