sabahın köründe film camdan ceza yedim!!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

sabahın köründe film camdan ceza yedim!!!

Konu, 'Sohbet' kısmında joker_dd tarafından paylaşıldı.

1. joker_dd

joker_dd
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar sabahın 7.30 unda hasanpaşada göbekli bi polis beni çevirdi.tamam dedim bu bizm işini bilen polislerimizden :) nese geldi film cam var dedi.evet var eski sahibi yapmış falan filan dedim.burda iş yerimiz var gel misafir edelim seni bayram çikolatanı verelim desem de kurtulamadım.filmimi ucundan yırttı :mad: sora emniyet kemerinden ceza kesti.Allah tan tavana bişey diyip çizmedi...emir gelmiş bütün filmli araçları toplayacaklarmış.sizlerde dikkatli olun...

2. Gilgamesh

Gilgamesh
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    Yuh sabahın köründe yememiş içmemiş yani yollara düşmüş ha. Valla helal olsun hükümümetimiz çalışıyor.

3. kfy

kfy
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    5.515
    Ödül Puanları:
    113
    doğuş bildiğim kadarı ile trafik polisi tek başına ceza kesemez yanında mutlaka bir meslektaşı şahit olması gerekir yanlışsam düzeltin

4. ZGR

ZGR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    525
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun kardesm
    tavanı kurtarman ıyı olmus

5. rockinrock

rockinrock
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    63
    tavan kaplama yasak değil herhalde bendemi yaptırsam. polisle uğraşmayı hic sevmiyorum ama. sabah sabahta sana denk gelmiş demek

6. joker_dd

joker_dd
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    valla sorma abi :) e-5 te trafik felç bi tane trafik polisi yok adam orda bizi bekliyo

---------- Post added at 09:07 ---------- Previous post was at 09:06 ----------

Cezmi abim bilmiyordum ama adam cezayı yazarken arkadaşı geldi.iyi ki o sırada o yoktu.O daha da ters bi adamdı.Niye emniyet kemerinden yazıyosun bağlayalım diyodu.

---------- Post added at 09:08 ---------- Previous post was at 09:07 ----------

sağol kardeşim.tavan olmasa kavga ederdim zaten :)

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:08 ----------

valla bu anlamadı ama daha genç bi polis olsa çakardı.

7. 06 levent 534

06 levent 534
    DANIŞMAN

Beğenileri:
    1.178
    Ödül Puanları:
    113
    bununla geçmiş olsun

8. cmi87

cmi87
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    kardeşim çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten ben 3 senedir filmden ceza yemedim en fazla 7117 niye göremiyorum seni diyip çevirdiler umarım da yemem

9. aux

aux
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    hayda..geçmiş olsun doğuşcum..nazarlık olsun sıkma canını...daha dün dolmuşta giderken bi tane beyaz cordoba gördüm,helal olsun doğuş ne güzel yapmiş ya şu arabayla alakası bile yok diye içimden geçirdim...nazarim değmiş =(

10. joker_dd

joker_dd
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    6 senedir film camlı araba kullanıyorum kardeşim.hele eski aracım herşeyden falsoydu bı kere bile yakalnıp ceza yemedim..kısmet bugüneymiş.sabahın köründe kendi iş yerimin dibinde yemeseydim en azından.

---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 09:33 ----------

sağol kardeşim benim.valla yaptık ama böle olunca soğuyor insan biliyorsun...senin nazarın değsin kardeşim canın sağolsun senin :)

Sayfayı Paylaş