Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sabah Spor'u Günaydınn :=)

Kurban olurum nası güzel bişeydir bu :) Nası akıllı :) Hele dişlerini göstermesine bittim .. Çevirme potansiyelini görünce iyi pizzacı olur bu çocuktan bi değerlendirin :p

Sabah sporu deyince şöyle bişey sanmıştım .. Benim sabah sporum böyle de bu aralar :)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 2.jpg

nasıl bır spor anlayamadım dogrusu :)
işte tirbişona yaptırıyorum kültür fizik hareketlerini :) şu an kumanda uzaktaysa açık kanal bana hitap etmese bile kumandayı biri bana verene kadar o kanalı izleme modundayım :) şair aslında bu fotoğrafta bunu anlatmak istemişti :p

Kurban olurum nası güzel bişeydir bu :) Nası akıllı :) Hele dişlerini göstermesine bittim .. Çevirme potansiyelini görünce iyi pizzacı olur bu çocuktan bi değerlendirin :p

Sabah sporu deyince şöyle bişey sanmıştım .. Benim sabah sporum böyle de bu aralar :)

Ekli dosyayı görüntüle 10970 Ekli dosyayı görüntüle 10971 Ekli dosyayı görüntüle 10972 Ekli dosyayı görüntüle 10971
ben fransız kaldım yeliz ablacım :D
[doublepost=1454355254,1454355179][/doublepost]
köpeğe işkence mi ediyon cem... :D
yk canım olurmu öyle şey sportif bir köpek ve arkadaş :)

ben fransız kaldım yeliz ablacım :D
[doublepost=1454355254,1454355179][/doublepost]
yk canım olurmu öyle şey sportif bir köpek ve arkadaş :)
Tirbişonun açma kollarını kaldır indir yapıp sporu ona yaptırıyorum :) sen de köpeğine yaptırmışsın sporu .. konu başlığını görünce benim için bunu çağrıştırdı

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tirbişonun açma kollarını kaldır indir yapıp sporu ona yaptırıyorum :) sen de köpeğine yaptırmışsın sporu .. konu başlığını görünce benim için bunu çağrıştırdı

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
abla benden çok yaşa :D

Geri
Üst Alt