• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sabah Spor'u Günaydınn :=)

yeliz

SCW Ladies
Kurban olurum nası güzel bişeydir bu :) Nası akıllı :) Hele dişlerini göstermesine bittim .. Çevirme potansiyelini görünce iyi pizzacı olur bu çocuktan bi değerlendirin :p

Sabah sporu deyince şöyle bişey sanmıştım .. Benim sabah sporum böyle de bu aralar :)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 2.jpg

dadaş34

VİP Üye
Administrator

yeliz

SCW Ladies
nasıl bır spor anlayamadım dogrusu :)
işte tirbişona yaptırıyorum kültür fizik hareketlerini :) şu an kumanda uzaktaysa açık kanal bana hitap etmese bile kumandayı biri bana verene kadar o kanalı izleme modundayım :) şair aslında bu fotoğrafta bunu anlatmak istemişti :p

cemseaşkt

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kayıtlı Üye
Kurban olurum nası güzel bişeydir bu :) Nası akıllı :) Hele dişlerini göstermesine bittim .. Çevirme potansiyelini görünce iyi pizzacı olur bu çocuktan bi değerlendirin :p

Sabah sporu deyince şöyle bişey sanmıştım .. Benim sabah sporum böyle de bu aralar :)

Ekli dosyayı görüntüle 10970 Ekli dosyayı görüntüle 10971 Ekli dosyayı görüntüle 10972 Ekli dosyayı görüntüle 10971
ben fransız kaldım yeliz ablacım :D

köpeğe işkence mi ediyon cem... :D
yk canım olurmu öyle şey sportif bir köpek ve arkadaş :)

yeliz

SCW Ladies
ben fransız kaldım yeliz ablacım :D

yk canım olurmu öyle şey sportif bir köpek ve arkadaş :)
Tirbişonun açma kollarını kaldır indir yapıp sporu ona yaptırıyorum :) sen de köpeğine yaptırmışsın sporu .. konu başlığını görünce benim için bunu çağrıştırdı

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt