Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sabah Sabah Japon Sokakları..

nerede bu devlett?? niye bizim boyle imkanlarimiz yokk??

yolu kapatmamışlarki :D sabaha karşı trafiğin en boş olduğu saatte yapmışlar zaten videonun sonunda alayı toplukluyo polis gelince :D

İlk videodaki beyaz lexus fenalarda. Bizde de insanlar yanladığını sanıyor ya :D güldüm şimdi hahaha

Sondaki polis olayı fake gibi geldi :) araba yok sadece koşuşturuyolar sanki öyle bir imaj vermişler. Birde dikkat ettiyseniz yollarda hiç lastik izi kalmamış, bizde olsa full iz olur acaba farklı mı adamın asflatları?

Bu arada Süppper video Yiğidim keyifle izledim.

paylaşım için sağol yiğit zevkli bir videoydu

Yiğit nerden buluyosun boyle seyleri gencleri tahrik ediyosun ama :) Gercekten muthiş videodu bizde burda hayat yasadıgımızı sanıyoruz arkadaslar. Orda olmak için nelerimi vermezdim....

rica ederim.. :)

İlk videodaki beyaz lexus fenalarda. Bizde de insanlar yanladığını sanıyor ya :D güldüm şimdi hahaha

Sondaki polis olayı fake gibi geldi :) araba yok sadece koşuşturuyolar sanki öyle bir imaj vermişler. Birde dikkat ettiyseniz yollarda hiç lastik izi kalmamış, bizde olsa full iz olur acaba farklı mı adamın asflatları?

Bu arada Süppper video Yiğidim keyifle izledim.

evet abi o IS fena hakkaten..
velakin iz kalıyo abi..bizdeki asfaltla alakası yok tabii..anca bizde sessiz asfalt diye geçenler bu düzeydedir belki..

tüm asfaltlarda iz kalır arkadaşlar:) asfalt lastik için sürtünme katsayısı çok yüksek bir malzemedir.

en arkadan gelen çirkin ördek yavrusu gibi :D

---------- Post added at 21:28 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

2. videoda cok eglendım valla
onları tahmın edemıyorum

Geri
Üst Alt