Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Saab Hala Sahipsiz mi. ??

YCO

Kayıtlı Üye
Saab hiç bi grup tarafından vs. alınmadı mı hala 'nette bişi bulamadım bu konuyla ilgili..
çizgisini yıllarca koruyan bu kadar köklü bi markayı alan çıkmadı mı. ??

velakin sanki ben alcakmışım gibi oldu alan yoksa yarın sabah muhasebecimi aricakmışım gibi ama..

:D :D

İyiki o notu düşmüşsün; yoksa direk ''Sen mi alıcan'' yazıcaktım :D TOFAŞ alacakmış yiğido yeni kasa şahin çıkartacaklarmış :D

olum cınlıler almamısmıydı saab'ı?

o olayın aslı yok bildiğim kadarıyla yavru..

---------- Post added at 02:19 ---------- Previous post was at 02:17 ----------

Saab'ın bu haline çok acıyo gibisin sanki..:D

yakın bi ark.'ımın ve benim hayalleri yıkıldı resmen Sezgin abi..
emekli oluca Saab alıp güvenle canımız olduğunda gazlicaktık yattı resmen..2-3 sene önce konuşmuştuk bu haberden sonra tel.'de direkt ikimiz de aynı şeyi söyledik.. :D :D

İyiki o notu düşmüşsün; yoksa direk ''Sen mi alıcan'' yazıcaktım :D TOFAŞ alacakmış yiğido yeni kasa şahin çıkartacaklarmış :D

ben alabilsem Aero olurdu YCO zaten.. :D :D :D

dün gazetede okudum uzun bekleyiş sonunda nihayet gm motor,hollandalı bir şirkete satışını yapmış..

yıgıt soyle 9.3 aero sport olsa fena olmazdı benımde hosuma gıdıyor yanlız servıs'ı unutma saab'ın servısı meshurdur fıyat magbında

Geri
Üst Alt