Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ ve sol 4 camda pul pul dökülme var.

M.Can

Kayıtlı Üye
Arabamı alalı 6 7 ay kadar olduğunda film çektirmek için ustaya götürdüm fakat sağ ve sol 4 camda da pul pul dökülmeler olduğunu fark ettim ve film çektirmedim. İzmit-keleşlere götürdüm garantiden cam değişimi için yılbaşından bu yana bi cevap alamadım. Daha önce hiç böle bi sorunla karşılaşan görmedim. Böyle bi sorunla karşılaşan seat kullanıcısı var mı? ve garantiden olumlu sonuç almazsam nasıl bir yol izlemeliyim ??

arabam 2012 model seat leon 1.2 tsi

serviste aynı şeyi söyledi bi ön ve arka camda yok diğer camların hepsinde var :( dikkat etmeden anlaşılmıyo ama insanın moralini bozuyo yinede

kardeş aracın 2012 model
servise git sor olmadı garantiden değiştirsinler
o kadar basit

bende ilk defa duydum fakat servisin değiştirmeme gibi bir lüksü yok. hakkınızı bilin ve alın :eek:key:

İlk defa duydum servisin garantiden degiştirmesi lazım:confused::confused:

servise gittim 2 aydır haber bekliyorum ne zaman arasam bizde daha bi yanıt alamadık falan diyolar

Geri
Üst Alt