Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ koltuğun ayak kısmının ve kaputun altındaki kablolar!!

batum

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçenlerde bişey için eğilip sağ ön koltuk ayak ucundaki yere baktım gözüme çarpan şeyler turuncu kablolar oldu !! bu ya dedim böle kablolar açıkta üstü siyah kılıfla kaplı falan değil, sonrasında bayiye gittim özellikle birbaşka leona baktım oda aynı kablolar çıplak gözüküyordu!!
sonra birara kaputu açtım silecek suyu için akü tarafında gene kablolar çıplak gözüküyor sanki tesisat bağlatmışın kablo çekmişler. araç sıfır, bana çok basit işçilk yapmışlar gibi geldi saçma bişey kabloların güzükmesi..

demek herkez aracını seviyor kabloları görmezden geliyorlar!! :)

bence bu kadar çok incelemeyin emre bey, o sağ koltuğun altındakiler ise airbag le ilgili bişeyleri çalıştırıyor sanıyorum..

benin bariz şekilde gözüme çarpan kablo olmadı yada ben sizin kadar dikatli bakmadım

bence bu kadar çok incelemeyin emre bey, o sağ koltuğun altındakiler ise airbag le ilgili bişeyleri çalıştırıyor sanıyorum..

koltuk altıntaki kablolar değil. gözüme çarpan torpido altı oluyor tam olarak torpidodan başlayıp alta aşağıya doğru bakınca gözüken turuncu kablolar bu sanırım yeni makyajlılarda var. ben yakıştıramadığım için söğlüyorum sadece bu kalite arabaya olmamış kanımca!

koltuk altıntaki kablolar değil. gözüme çarpan torpido altı oluyor tam olarak torpidodan başlayıp alta aşağıya doğru bakınca gözüken turuncu kablolar bu sanırım yeni makyajlılarda var. ben yakıştıramadığım için söğlüyorum sadece bu kalite arabaya olmamış kanımca!

Orası doğru ama maalesef sürekli söyleyip yakındığımız şeyler bunlar "eğer öyle olmasaydı bizim sahip olabileceğimiz bütçelerin üstünde olurdu zırıltısı" :hosgeldin::eek:key:

Geri
Üst Alt