Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ farim yanmiyor

Bertone91

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bixenon sağ farim yanmiyo neden olabilir düzeltmek için ne yapmam lazim aracimi dün detayli temizlik pasta cila için birakmistim motor temizliğide yapmislar farin biyerlerini yakmiş olabilirlermi durup duruken gene başimiza iş aldik:)

su kaçmış olmasın...
ampul patlamış olabilir ya da elektrik aksamına su kaçtısa muhtemelen sigortası atmıştır sigortasını da kontrol edin sigorta panelinden...sonrasında bilgilendirin başka çareler arayalım

Sigorta panelinin yerini biliyorum ama hangisi far hangisi sağ veya sol nasil ayirt edebilirim onu bilmiyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sigorta panelinin yerini biliyorum ama hangisi far hangisi sağ veya sol nasil ayirt edebilirim onu bilmiyorum.

sigortaları tek tek söküp iletken kısmına bakabilirsiniz.kopuk olan atmıştır zaten..ya da iyi bir elektrikci ustası şipşak cüzi fiyata bulur değiştirirsiniz.buyuk sigortalardır.akü üzerinde de sigorta dizini bulunmakta hangisi doğru elektrikci voltmetreyle bulur

Ozman inş sigortadandir peki sigortanin yanmasi veya bozulmasi gibi bi durum olabilirmi.

kapakta sigorta panelinin şeması olması lazım yoksa internetten bakın şemaya kendiniz halledin .
emin olmak için farın kontrol ünitesindeki soketleri sökün sol ve sağ farın kontrol ünitilerini yer değiştirin sigortadansa direk anlaşılır.

Yanliz sağ farin park lambasi filan herseyi yaniyor sadece zenon kismi yanmiyor bi yerde parkla zenon farin ayni sigortaya bağli olduğunu okudum sigortada sorun olsa oda yanmazdi heralde ?

@kirlisakal abi elektirikçiye gittim ampul patlamiş dedi bana bizim araçlara uygun zenon ampül önerirmisin nasil bisey taktirmam lazim.

@kirlisakal abi elektirikçiye gittim ampul patlamiş dedi bana bizim araçlara uygun zenon ampül önerirmisin nasil bisey taktirmam lazim.

önereyim de diğeri yanıyorsa aynısından almanız gerekiyor..çift alacaksınız phillpsi öneririm...xenonlerı nerde kullanıyorsun uzun kısa sis !! uğraştırma beni soket tipini de söle :)

Kisalarda kullaniyorum ama zor yerden sordun:) soket tipine filan hiç bakmadim.

Geri
Üst Alt