Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ yan ayna hk.

jokerfb41

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, sağ yan aynaya sanırım park yerindeyken birisi geçerken dokundurmuş.Dip kısmında bir açıklık var. Fotoğraflarda görebilirsiniz. Bakıma götürdüğümde uzun iş olduğunu daha sonra tekrar bırakmam gerektiğini söyledi servis (İzmit Keleşler). Kapının komple sökülmesi gerekiyormuş. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Bu tip işlemlerde servis ücret alır mı? Araç garanti de ama bu iş garanti dışı derler mi?

Ekli dosyalar

• IMAG0123.jpg
    IMAG0123.jpg
    493.1 KB · Görüntüleme: 24
Geçmiş olsun kardeşim... serviste onu garantiye sokmazlar... trafik sigortanı ya da kaskonu devreye sokarsan ancak ücretsiz yaptırabilirsin...

ayna falan değişmeyecek sadece işçilik var, tekrar yerine oturtulacak.

aynısı bende oldu erya sağ olsun bi ücret talep etmedi bi bahşiş bıraktım

Çok geçmiş olsun arkadaşım keleşlere gidiyorum bende bunun için sizden fiyat isterler geçerken bir daha gösterin ve net bir cevap isteyin yoksa oyalıyorlar biraz benimde yakında gitmem gerekiyor keleşlere birde sonuçtan bizleri haberdar et olur mu

Bugün bu sorunla ilgili servise gitti araba, babam götürdü. Akşam almaya gittiğinde 80 TL kaporta işçilik parası almışlar.
Ben bu servise kaskomu yaptırdım böyle işler için hiç bir ücret almayacaklardı. Verdikleri sözleri tutmadılar. Bundan sonra elimden geldikçe İst'da servise götüreceğim arabamı.

öncelikle gecmiş olsun.
Keleşleri ben bir sene kullandım, yaptıkları işçiliği ve üçkağıtçılığı gördükten sonra özel servise gittim. Ben tavsiye etmiyorum

Teşekkürler. Parasında değilim sadece verdikleri sözü tutmadılar.

Geri
Üst Alt