Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sağ ön gögüs ordan gelen tıkırtı ses..

mehmet_54

Kayıtlı Üye
sağ ön gögüs ordan takur tıkır ses geliyor nedir ben ustaya sordum o sesin klima motor sesi dedi.dogrumudur acaba....

kapalıyken de yapıyor klima ve kalorifer.ses nasıl anlatayım eski duvar saat lerinin çıkardıgı ses çıkarıyor tık tık diye..
amortisor takozundan boşluktan tıkırtı yapar tık tık :) sağ amortisor tabla salıncak burclarına baktırın.klima kalorifer kapalıyken ses mi yaparmış hay o ustana şimdi :) akşama konuşalım

Ön göğüste ses yankı yapabiliyor belki bakılmıştır ama bendede aynı şekilde sag taraf önden ses geliyordu bakmadigim yeri kalmamıştır en son koltuğun altındaki gizli torpido dan olduğunu farkedip plastikle desteklemistim. Yankidan yaniliyor olabilirsiniz

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı

Ben de ilk kalkışda bide fren yapınca o ses çıkıyor ben ne olduğunu anlamadım ama zamanla alıştım rahatsız etmiyor

İyi Forumlar :)

Geri
Üst Alt