Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SAĞ AYNA İLE ALAKALI

furkan.arslan

Kayıtlı Üye
Herkese selam,

Aracımın gizli özellikleri açık, sağ ayna geri vitese takınca açısı değişip aşağı yönü gösteriyordu. Daha sonra anahtara uzun basarak aynaları katlayarak aracı kilitledim. ondan sonra araç geri vitese takınca sağ ayna açısı hiç değişmiyor.

s.1) Geri vitese takınca aynanın aşağı doğru yön değiştirmesini nasıl sağlayabilirim.
s.2) Anahtarda sadece 1 kere kitleme tuşuna basarak (basılı tutmadan) aynaları katlanır hale getirebilirmiyim.

Herkese selam,

Aracımın gizli özellikleri açık, sağ ayna geri vitese takınca açısı değişip aşağı yönü gösteriyordu. Daha sonra anahtara uzun basarak aynaları katlayarak aracı kilitledim. ondan sonra araç geri vitese takınca sağ ayna açısı hiç değişmiyor.

s.1) Geri vitese takınca aynanın aşağı doğru yön değiştirmesini nasıl sağlayabilirim.
s.2) Anahtarda sadece 1 kere kitleme tuşuna basarak (basılı tutmadan) aynaları katlanır hale getirebilirmiyim.
1) dikiz aynası ayarlama konumunu sağ aynaya çevirirsen geri vites takınca sağ ayna aşağıya inecektir.
2) serviste o özelligi açtırmalısın o zaman tek basmada aynalarda kapanır.Tek basmada Açılır.
Saygılar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

@furkan.arslan
1. Ayna konumu R de olmalı. Geri vitese takınca aşağı gösterir. Eğer göstermiyorsa; ayna konumunu R ye getirip dilediğin gibi ayarlayıp o şekilde bırak. İleri vitese geçince geri düzelecek her geri vitese takınca aşağıyı gösterecektir.
2. İlla ki servise gidip açtırmana gerek yok Vagcom ile açılması arkadaşın söylediği gibi mümkün. Bu kodlamaları yapan yerler var. Servis sana garantiden çıkar vs. saçma sapan şeyler söyleyecektir. Bir sürü gizli özellik var aracında açtırıp keyif almaya bakmak lazım, ben öyle yapıyorum mesela. Keyifli forumlar.

Herkese selam,

geri vitese takınca ayna ayar tuşun R'de iken aynanın göstermesini istedğin yere göre ayarla, olucaktır o.
Tek tuşta ayna kapatmayıda vagcomla yapılabilir basit bir işlem o.

Geri
Üst Alt