Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

s2000 yanyan İstanbul..

Valla makas falan tehlikeli de ben orta şeritte yavaş yavaş kullanırken daha çok tehlike atlatıyorum bi sağdan bi soldan geçiyorlar saçma sapan hareketlerle. Bu yüzden yolun durumuna göre soldan kapatabildiğim kadar kapatıyorum yolda en hızlısı genelde ben olunca sağdan soldan araba geçmiyor önüme daha çok konsantre oluyorum:D

Videodaki hareketler farklı tabi en ufak bir terslikte ortalık anında karışabilir yanlız burda da kimsenin hayatında hiç makas atmadığını düşünmüyorum:)

makas atmak farklı birşey yanlamak farklı birşey ikisinin arasında çok fark var.ufacık bir hata hatta küçük bir çakıl taşı o arayı takla attırır.ufacık bir çocugun ölümüne sebeb oldugumuzda bakalım bu kadar rahat olabilecekmıyız.tamam bende makas atıyorum ama yanlamıyorum bu gerçekten çok tehlikeli trafikte.başta kendim olmak üzere bu hareketleri yapanları esefle kınıyorum...

makas atmak farklı birşey yanlamak farklı birşey ikisinin arasında çok fark var.ufacık bir hata hatta küçük bir çakıl taşı o arayı takla attırır.ufacık bir çocugun ölümüne sebeb oldugumuzda bakalım bu kadar rahat olabilecekmıyız.tamam bende makas atıyorum ama yanlamıyorum bu gerçekten çok tehlikeli trafikte.başta kendim olmak üzere bu hareketleri yapanları esefle kınıyorum...

Düşünecek olursak ikiside farksız! makas atarkende ufak bir su yada yağ aracı yoldan çıkartır.. Senaryo uzar gider..

Mevzu makas atmak yada yanlamak değil ,bunu videoya alıp meşru göstermektir.Yoksa hepimiz ya aciliyetten yada keyiften bazen agresif araç kullanıyoruz.

S2000leri ben trafikte hiç normal giderken görmüyorum... :) üzücü olan bu gençlere hala kurtlarını dökecekleri uygun fiyatlı bi pist olmaması... futboldan başka sporumuz malesef gelişmedi futbol hepsinin yerine hayli gelişti... aman dikkat biz ne kadar dikkatli olsakta malesef ayna özürlü şöförler trafikte olduğu sürece bizde tehlike arz ediyoruz....:(

serhat abi anlamadım:confused: sendemi yanlıyosun yani ? o yüzden mi ayna özürlüler var tehlike arz edioruz dedin:)

Geri
Üst Alt