Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

s2000 yanyan İstanbul..

boş alanda pistte istediğinizi yapın ama diğer insanlarla paylaştıgınız ortamda, kimsenin başkalarının hayatıyla oynamaya hakkı yok.. unutmayın burada kaza yapmamanızda sadece pilotajınız veya arabanız değil diğer sürücülerin -böyle dengesiz hareketlerle gelene karşı-- tedbirili davranmasının payıda büyük, her zaman böyle şanslı olamazsınız .. izlerkende zevk almadım, marifet değil bunlar

+ 10

Allah kaza bela vermesin,güzel video dicem ama tabiki vermesin demekle olmuyo dkkt edelim ltfn...

arkadaslar cok ugrastı bu vıdeoların kaldırılması ıcın ama yınede olan koyuyo,tabı koymasınada kımse karısamaz..uzucu olan bu vıdeonun ınternet ortamında paylasılması..tabıkı benımde onaylamadıgım hareketler bunlar..ancak her genç ılla bı sefer yapmıstır trafıkte böle hareketler..makas falan hepsını duşunun bu soylemımde.. keske guzel bır drıft alanımız yada pıstımız olsada böle trafıkte olası tehlıke yaratacak hareketler yapmasa arkadaslarımız..kendı adıma konusayım..ben bu sekılde olmsada yanlıyodum corvettem ıle..arabayı cok ıyı comustum yapabılıyodum..bu gercerlı bı sebep olmasada yapılan yapılıyo..ucuz pist vardıda bizmı cıkmadık :D

bu arabalar zaten düz gitmek için tasarlanmamış :D

Allah aşkına kaç kişi hız limitlerinde gidiyor yolda? 90km/h hızla e6 da giderken yandan birinin sizi görmemesinden de kaza yapabilirsiniz.. Makas atan birinden dolayıda.. Tamam tehlikeli araç kullanan riski artıracaktır.
Peki siz kaç kez limitleri aştınız? Hiç aracınızı denemediniz mi? Boş yol da yaptım demeyin sakın! İstanbul'da özellikle boş yol yok!

Allah aşkına kaç kişi hız limitlerinde gidiyor yolda? 90km/h hızla e6 da giderken yandan birinin sizi görmemesinden de kaza yapabilirsiniz.. Makas atan birinden dolayıda.. Tamam tehlikeli araç kullanan riski artıracaktır.
Peki siz kaç kez limitleri aştınız? Hiç aracınızı denemediniz mi? Boş yol da yaptım demeyin sakın! İstanbul'da özellikle boş yol yok!

bu konuda yalan yok her yolu yaptım ama keşke yapmasak :D gerçekten hiç hiç hiç güzel şeyler değil ama insan tutamıyor kendini :D

S2000leri ben trafikte hiç normal giderken görmüyorum... :) üzücü olan bu gençlere hala kurtlarını dökecekleri uygun fiyatlı bi pist olmaması... futboldan başka sporumuz malesef gelişmedi futbol hepsinin yerine hayli gelişti... aman dikkat biz ne kadar dikkatli olsakta malesef ayna özürlü şöförler trafikte olduğu sürece bizde tehlike arz ediyoruz....:(

S2000leri ben trafikte hiç normal giderken görmüyorum... :) üzücü olan bu gençlere hala kurtlarını dökecekleri uygun fiyatlı bi pist olmaması... futboldan başka sporumuz malesef gelişmedi futbol hepsinin yerine hayli gelişti... aman dikkat biz ne kadar dikkatli olsakta malesef ayna özürlü şöförler trafikte olduğu sürece bizde tehlike arz ediyoruz....:(

+ 24

Katılıyorum hepsine....................

Geri
Üst Alt