Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

s2000 yanyan İstanbul..

Konu, 'Video' kısmında rallier_61 tarafından paylaşıldı.

1. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    i-vtec çetesi..

2. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4
    18
    izlemek gerçekten heyecan veriyo.......ama !! NORMAL olan bi yerde UYGUN OLMAYAN bi ortamda bu tarz hareketler kınanmalı !!
    meşrulaştırmak değlde kınamak lazım bu davranışları
    teşekkürler samet paylaşım için.. ben kendi adıma KINIYORUM

3. brave

brave SCW Üyesi

2.186
    173
    63
    Makineler güzel ama hakikaten trafikte böle hareketleri yapmak çok sakıncalı ve tehlikeli...

4. LEONFR

LEONFR SCW Üyesi

929
    21
    18
    ikiside çok yakın arkadaşım istemeden video nete düştü ikiside bu videoların nette gezmesinden çok rahatsız allahtan bu videoda arkadan geliyorum bile bile çıkmadım :)

5. brave

brave SCW Üyesi

2.186
    173
    63
    Bu arada demin yazdığım yazıyı sakin yanlış anlaşılmasın genel olarak söledim sadece...

6. HAKANSGR

HAKANSGR SCW Üyesi

553
    9
    18
    onurla hakan bu vıdeoları sıldırdıkce yenıden türüyolar..hakaten yaa nasıl yayıldı bu video bukadar :) :)

7. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    konuyu açarrken tereddüt ettim,ikinci seferde açtım;hareketler tabii ki tasvip edilemez.. :) ama sürüngenler iyi yanlıyor :D

8. brave

brave SCW Üyesi

2.186
    173
    63
    İnternet aleminde hersey çok çabuk türer sen silersin ama atıyorum o video 10.000 kişiye ulaşmış oluyo zaten :)

9. LEONFR

LEONFR SCW Üyesi

929
    21
    18
    bende karşıyım yerine göre yapılmalı kesinlikle bir anlık dalgınlık çok kötü sonuçlara sebep verebilir

10. HAKANSGR

HAKANSGR SCW Üyesi

553
    9
    18
    yaaa su cumleyı barı sen yazma !! 3 kagıtcı :D :D nasıl gittiğini alem biliyo ..düz gittiğini ben daha görmedim gören varmı? :D

Sayfayı Paylaş