Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

s2000 yanyan İstanbul..

izlemek gerçekten heyecan veriyo.......ama !! NORMAL olan bi yerde UYGUN OLMAYAN bi ortamda bu tarz hareketler kınanmalı !!
meşrulaştırmak değlde kınamak lazım bu davranışları
teşekkürler samet paylaşım için.. ben kendi adıma KINIYORUM

Makineler güzel ama hakikaten trafikte böle hareketleri yapmak çok sakıncalı ve tehlikeli...

ikiside çok yakın arkadaşım istemeden video nete düştü ikiside bu videoların nette gezmesinden çok rahatsız allahtan bu videoda arkadan geliyorum bile bile çıkmadım :)

ikiside çok yakın arkadaşım istemeden video nete düştü ikiside bu videoların nette gezmesinden çok rahatsız allahtan bu videoda arkadan geliyorum bile bile çıkmadım :)

Bu arada demin yazdığım yazıyı sakin yanlış anlaşılmasın genel olarak söledim sadece...

onurla hakan bu vıdeoları sıldırdıkce yenıden türüyolar..hakaten yaa nasıl yayıldı bu video bukadar :) :)

konuyu açarrken tereddüt ettim,ikinci seferde açtım;hareketler tabii ki tasvip edilemez.. :) ama sürüngenler iyi yanlıyor :D

bende karşıyım yerine göre yapılmalı kesinlikle bir anlık dalgınlık çok kötü sonuçlara sebep verebilir

bende karşıyım yerine göre yapılmalı kesinlikle bir anlık dalgınlık çok kötü sonuçlara sebep verebilir

yaaa su cumleyı barı sen yazma !! 3 kagıtcı :D :D nasıl gittiğini alem biliyo ..düz gittiğini ben daha görmedim gören varmı? :D

Geri
Üst Alt