Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

s2000 yanyan İstanbul..

araç kokuları bile JDM logolu :D olunca böylesi olacak..
o hızlarda,arkadan itiş bir araç için süper kontrol.. kanımca VSA açık:confused:

Ya aslında bu makineleri alan kimse rahat durmaz da işte :D:D

Araçlar güzel tabi.. Ama bu hareketlerin trafikte yapılmasını tasvip etmiyorum.. O trafikte hepimizin sevdiği insanlar olablir, kendimizde olabiliriz ve o sürat de yapılan hızlı ve keskin manevralar da önünüzdeki sizi aynadan göremeyebilir yada o hızda farkedemeyebilir ve şerit değiştirmeye kalkarsa çok ciddi ve vahim sonuçlar ortaya çıkabilir.

(şu örnekteki arkadaşlarım için artı parantez) birde üstü açık araç, içinden fırlayıp öndeki aracın yolcu koltuğuna misafir olmakta var allah korusun:)
güllünecek bi konu değil bence ama tebessüm etmekten de geri duramıyorum. izlemek gerçekten heyecanlı evet ama aynı zamanda çok ciddi bi konu; olumsuz bi durumda kendi halinde diğer insanların ciddi boyutlara varan zarar görme ihtimali çok yüksek

boş alanda pistte istediğinizi yapın ama diğer insanlarla paylaştıgınız ortamda, kimsenin başkalarının hayatıyla oynamaya hakkı yok.. unutmayın burada kaza yapmamanızda sadece pilotajınız veya arabanız değil diğer sürücülerin -böyle dengesiz hareketlerle gelene karşı-- tedbirili davranmasının payıda büyük, her zaman böyle şanslı olamazsınız .. izlerkende zevk almadım, marifet değil bunlar

Araçlar iyi ama yapılan işler kötü!Hadi bir sefer yaptın görsellik diye ama trafikte uzun süre bunları yapmak birgün mutlaka pahalıya patlayacaktır!..

xx

uc hafta once arnavutkoyde bebek yonune dogru olan U donusunde nerdeyse yarim metrelik kaldirima yan cikmis bi s2000 vardi.. aracin basinda aglamakli gozlerle cekici bekliyorlardi ama plakasini falan hatirlamiyorum..

aklima o geldi bir an..

bol adrenalinli hareketler ama iste baskalarinin hayatini tehlikeye atmak cok kotu..
bu arada guzel yol tutuyor :eek:key: yilan masallah.

Geri
Üst Alt