Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S2000 arıyorum 2006 ve üstü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nıye boyle bı karar verdın?

s2000 ayrı bir dünya. o arabadan konfor ferahlık kullanışlılık teknoloji iç mekan güzelliği filan beklemeyeceksiniz. Arabanın görevi deli gibi devir çevirmek, rollda herkesi almak ve habure yanlamak. 2.0 atmosferik motordan 240hp çıkarmış adamlar daha ne olsun.

Sırf bunlar için alınır mı, bence alınır =)

rx-8 de güzel bir alternatif bu arada.

nıye boyle bı karar verdın?

nıye böle bı soru sordun kardesım :D:D:D

ya s2000 cok ıstıyodum alamamısdım sımdı hazr herkez ındırım yaparken ellerındekı ıkıncı el fıyatlarını bıle dusurmeye basladı cogu galerı olsun bıreysel satalanlar olsun o yusden bakıyorum

nıye böle bı soru sordun kardesım :D:D:D

ya s2000 cok ıstıyodum alamamısdım sımdı hazr herkez ındırım yaparken ellerındekı ıkıncı el fıyatlarını bıle dusurmeye basladı cogu galerı olsun bıreysel satalanlar olsun o yusden bakıyorum

yok moruk yenı aldın daha sıkıldın falan dıye dusundum bı an :D

alp o tamamen kullanıcıya bağlı bir olay, arabanın kıçıyla başıyla oynayıp dip gaz gidersen her vitesi 9bin devirde değişirsen hiçbir insan yapısı o kmlere dayanamaz zaten s2000 değil sadece :) He belki diesel magürüsler dayanır minibüscülerin kullandığı onlar aragaz verilmesi için tasarlanmış zaten :D

Demek istediğim olayda bu zaten. İngilterede S2000 den çokdaha fazla RX8 var.

---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

s2000 ayrı bir dünya. o arabadan konfor ferahlık kullanışlılık teknoloji iç mekan güzelliği filan beklemeyeceksiniz. Arabanın görevi deli gibi devir çevirmek, rollda herkesi almak ve habure yanlamak. 2.0 atmosferik motordan 240hp çıkarmış adamlar daha ne olsun.

Sırf bunlar için alınır mı, bence alınır =)

rx-8 de güzel bir alternatif bu arada.

RX8 daha yüksek devir çeviriyor. Ama tam bir roll drag vs vs arabası değil. Onu da yapar istese ama daha çok istediği zaman gazlayan istediği zaman sakin giden adamın arabası...

Demek istediğim olayda bu zaten. İngilterede S2000 den çokdaha fazla RX8 var.

---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

RX8 daha yüksek devir çeviriyor. Ama tam bir roll drag vs vs arabası değil. Onu da yapar istese ama daha çok istediği zaman gazlayan istediği zaman sakin giden adamın arabası...

arkadaslar s2000 rx-8 kıyaslamasını kendı acıdgınız bı konuda yaparsanız sevınırm s2000 almaya karar verdım ve o araba uzerınde yardımcı olabılıosanız yazın sevınırım tesekkurler

vsa'sız alallım ne olucak kı ? bak ucuza yakalarız.... bırde mumkunse cuma aksamları:rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt