Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S2000 arıyorum 2006 ve üstü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Batu boşa dememişler honda hayat onda yada kıza etec erkeğe vtec diye ama almaya karar verdiğn aracı iyi araştır ;)

rx-8 de Wankel motor var. bi süre kullandım keyifli bi araç. ama motor ömrü 150.000 km civarında

Wankel in avantajlarıda var. S2000 de ödediğin vergi 2000 motor vergisi. RX8 de ödediğin 1.3 vergisi. 240hp-228hp

rx-8 de Wankel motor var. bi süre kullandım keyifli bi araç. ama motor ömrü 150.000 km civarında

ıkıncı ellerde zaten bakdım genelde 50-60 bın km cıvarı satılıo cok yuksek kılometrelerde ..eger 150.000 omurluk bı motoru varsa degmez galıba :confused:

tesekkur ederım ..

rx8 ı tavsıye ederım cıft wankel motor varkı cok eglencelı cok guzel bı motordur .. dendıgı gıbı omru kısadır normal kullanımda 150bın km cıvar ıperformanslı kullanımlarda 80 bınlere ınıyorum ama motor komple bıtmıyor ıcınde donen parcalar surtunmeden dolayı erıyor onlar degısıor komple motor degısımı degıl yanı

hondayı sırf kullanıcı profili yüzünden tercih etmem. ayrıca bende mazdanın daha başarılı olduğunu düşünüyorm.

rx-8 e hiç bulaşma vergi avantajı var ama wankel motora koyacağın yağ bile o vergi avantajını yerle bir eder, ayrıca serviside çok pahalı ve sorunlu, her usta anlamıyor o motordan. 100.000 km den sonra da rektefiye gerekiyor, sandık motor yapılıyor.. s2000 inde arkadaşların dediği gibi çamurluk tampon boyasız aramıycaksın zaten imkansız öyle bişey olması bindiysen daha iyi anlarsın bu dediğimi. ama iyi pazarlık et s2000in sıfırı 75 milyar millet 2006 model arabasına istiyo 65-70 milyar.. gerçek satıcını bulursan iyi fiyata alırsın ilanların çoğu reklam olsun diye koyulmuş tok satıcılar.. hayırlısı olsun kardeşim.

rx-8 e hiç bulaşma vergi avantajı var ama wankel motora koyacağın yağ bile o vergi avantajını yerle bir eder, ayrıca serviside çok pahalı ve sorunlu, her usta anlamıyor o motordan. 100.000 km den sonra da rektefiye gerekiyor, sandık motor yapılıyor.. s2000 inde arkadaşların dediği gibi çamurluk tampon boyasız aramıycaksın zaten imkansız öyle bişey olması bindiysen daha iyi anlarsın bu dediğimi. ama iyi pazarlık et s2000in sıfırı 75 milyar millet 2006 model arabasına istiyo 65-70 milyar.. gerçek satıcını bulursan iyi fiyata alırsın ilanların çoğu reklam olsun diye koyulmuş tok satıcılar.. hayırlısı olsun kardeşim.

tesekkur ederım abı ...

uretımden kalktı s2000 sıfır yok artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt