Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S&S ARİZASİ

arkadaslar selamlar herkese ... bu aksam işten eve gitmek üzere aracı çalıştırdıgımda ekranda hat start-stop yazısı çıkti ilk kez oldu daha önce başına gelen varmı neden olmus olabilir resmide paylasiyorum yorumlariniz icin simdiden teşekkür ediyorum Ekli dosyayı görüntüle 19107

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aküden kaynaklı olabilir benim de ayni hata vermişti bir süre sonra aku bitti

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aküden kaynaklanabilir arkadaşın dediği gibi makineye bağlatmanızı tavsiye ederim

teşekkürler yorumlariniz icin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arkadaslar selamlar herkese ... bu aksam işten eve gitmek üzere aracı çalıştırdıgımda ekranda hat start-stop yazısı çıkti ilk kez oldu daha önce başına gelen varmı neden olmus olabilir resmide paylasiyorum yorumlariniz icin simdiden teşekkür ediyorum Ekli dosyayı görüntüle 19107

Akünüz zayıflamış olabilir muhtemel bu hatayı tekrar verdiği zaman teyp ekranındaki araç menüsüne baktığınızda “aracın enerji ihtiyacı yüksek” ibaresini görebilirsiniz.

Trakya'dan gönderildi..

bu sabah kendiliğinden düzeldi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun bu durum mesajı aslında 2 şekilde karşına çıkıyor birisi akü zayıf olduğu zaman diğeri de aracın normalden fazla elektrik ihtiyacı olduğun da buda soğuk havalarda ve sıkışık trafikte karşılaştığında görebilirsin

Geri
Üst Alt