Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

s-rider & stylance

murat bence gönül rahatlığıyla güle güle bin.

murat bence gönül rahatlığıyla güle güle bin.

Sağol Erdem zaten içim rahat ve arabamı buldum diyorum 4 sene opel kullanıcılığından sonra ama merak işte zaten şu 5hp yazılımla sağlanmış bir olay tork da aynı öyle muhteşem bir fark yok sanırım arada bu yüzden takmıyorum fazla. Yokuşta atmosferikler vites küçültürken, onları sollayarak ve vites büyüterek yanlarından geçerken surat ifadelerine bakmak bile yeter yaşasın turbocharged direct injection:):)

hayırlı olsun görkem abi zaten acıklamayı yapmıs

s-rider da ön yolcu koltugu altında saklama gözü var stylance da yok s-rider 75ps staylance 80ps stylance da tcs var s-riderda yok stylance da direksiyondan kumanda mp3 çalar var s-rider da sadece cd çalar var s-rider da ön farın içinde far kebi var stylance da yok s-rider 1.4tdı da motorda kaput altında motorun üzerinde plastik kapak var stylance da yok koltuk döşemeleri farklı s-rider da arka koltuk başlıkları ileri geri hareketli aynı ön koltuk başlıkları gibi ama stylance da sadece yukarı aşagı hareket var şimdilik aklıma gelenler bunlar

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

s-rider da arka kapı içlerinde tweeter var stylanceda yeri var içi boş;)

---------- Post added at 12:12 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

s-rider da dizel olup olmadıgını dışardan anlayabiliyorsun tdı yazısı var stylanceda egzosa eğilip bakman gerekiyor

hala ne fark var tam olarakmı diyorsun murat:)

Hayır donanım olarak ne fark var demiyorum onu yazdınız zaten. 5hp çok mu fark ettiriyor diyorum 2 mesajdır:)

kalkışta biraz fark açıyor 80 ps olanlar ama bana sorarsan 75psin motor sesi daha güzel:)

80liğin sesini bilmiyorum ama ben arabamın sesini bile seviyorum:) Bence 5hp olayı tamamen oyun yok motoru yeniledik bilmem ne. Volkswagen servisinde çalışan bir arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla olay bir yazılımdan ibaretmiş. Hatta belli süre zarflarında Almanya'dan bir ekip gelip serviste yazılım bekleyen araçlara yazılım yükleyip gidiyormuş. Ben de mi yazılım attırsam acaba bir sonraki gelişlerinde? 110hp oluyormuş sanırım.

bi de stylance modellerin bazilarinda katlanir ayna ve arka cam otomatigi yok...

o katlanır ayna ve arka cam otomatiği olmayan modeli 2009 larda style olarak geçiyor

style modelinde zaten yok çok:) hız sabitleme bile yok

Geri
Üst Alt