Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S-Rider lip ve ön çerçeve boyama

kanka jant-yay-tesisat-egzoz-tavan kaplama-deri koltuk-filtre vs vs ... kuru kuruya gitmiyoooooooooooooooooooorrr :D:D:eek::eek:

listende bikaç şeyi kırpmaya uğratıyorumm :D
jant (zaten var arabamı mı unuttun kankaa)
yay (bak o olur işte :eek:key: )
tesisat (bir daha aslaaa :D )
egzosum (var bir ara dinlemeye davet ederim ;) )
tavan (sade kalsınnn bütün beyaz ibizalar birbirine benzemesin kankaa :rolleyes: )
deri koltuk (alkantra tercihim)
hava filtresi (bak oda olur )

Bence yaptır ama ızgaralarıda değiştirmen gerekli gibi.

xx

listende bikaç şeyi kırpmaya uğratıyorumm :D
jant (zaten var arabamı mı unuttun kankaa)
yay (bak o olur işte :eek:key: )
tesisat (bir daha aslaaa :D )
egzosum (var bir ara dinlemeye davet ederim ;) )
tavan (sade kalsınnn bütün beyaz ibizalar birbirine benzemesin kankaa :rolleyes: )
deri koltuk (alkantra tercihim)
hava filtresi (bak oda olur )

seninle işimiz var dostum p.tesi gelde bi çayımı iç bunu yüz yüze konuşalım sanalda derdimi anlatamıyorum sana ben :D puhahapuhaha tavlada kaybedersen dediklerimi yapıcaksın kabul :eek:key::cool:

seninle işimiz var dostum p.tesi gelde bi çayımı iç bunu yüz yüze konuşalım sanalda derdimi anlatamıyorum sana ben :D puhahapuhaha tavlada kaybedersen dediklerimi yapıcaksın kabul :eek:key::cool:

hahahah tamam :D ama tavlayı ben kazanırsam dediklerini sen yapıcaksın :D :D

Geri
Üst Alt