Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızce fıyatı nasıl?

((R))oyal Class

Kayıtlı Üye
Arkadaslar rocco nun nıyetıne gırdım kapora verdım bu gun bırı geldı baktı 34 e bıraktım nakıt bıldıgınız uzere sag 2 kapı servıste degıstı arka camurluktada boya var sızce ucuza mı gıdıyor arbam daha yenı 45.000 bakımından cıkmıstı verıgısını neyıde odemıstım arac masrafsız dı rocco 3.5 aya anca gelır ne yapayım sızce vereyım mı 34 e daha kesın bısey soylemedım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-beyaz-aslan-43878633/detay

ver gitsin sonra satamazsın pişman olursun hayırlısı olsun

Ben değişiklik iyidir diyorum :) Tabiki son karar size ait

Ver al roccoyu bak keyfine.....:eek:key: Varsa roccoyu ikinci el al sıfır alıp zarar etme.....

Bencede 34.000 iyi Alanda satanda hayrını görsün derim buna :eek:key:

bence güzel fiyat ver gitsin hayrını gör

bencede iyi ben olsam verirdim ama tabi son karar sizin.

ben 34 e vermezdim arabamı, bence ucuza gidiyor eğer niyetliysen,
gördüğüm kadarıyla bodykit ve Seat BBS jantlar var. Ayırca makyajsız kasaya sahipsin, yani araban dolu
hayırlısı olsun

bencede iyi fiyat rocco da şimdiden hayırlı olsun yalnız 3.5 ay diolar o uzuyadabiliyor araçsız kalmayı göze alıyosan sat gitsin :)rocco ya deger

Geri
Üst Alt