Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızın tercıhınız ne olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alfa romeo 159...çok yakışıklı kerata

evet cezmı abı içlerınde en yakısıklı kasa alfada gercekten dıgerlerınden farklı

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

O zaman şöyle bir soru sorayım sen araba mı alacaksın yoksa sadece motor mu ? Sorunu değiştirip bu araçlardan hangisinin motoruna göre alırdınız diye bence

ben her zaman ıcın bır aracı kullanmadan yorum yapmayı sevmem cıtroenın yıllardır ust serı araclarında kullandıgı suspansıyon sıstemıne bu aracta sahıp dıger markalarda daha yenı kullanılmaya baslanıyor

Alfa tabiki...Ama C5 beyaz renk de fena...

bızım harıcımızde mılletın seata bakısı cıtroenden farkı yok hatta vw grup içerısınde oldugunu bılmeyen bır dunya ınsan var o yuzden aracı kullanmadan on yargı ıle yazmıyorum toledoyu alırken mıllet bana bır dunya laf soylemıstı son sahıbı olup saksı olarak bıle kullanıp kullanmayacagımı soran oldu daha sonradan bu lafı soyleyenlerın tamamı araca bınınce cark ettı toledoyu aldım dıye bır sefer pişman olmadım tekrardan bu aracı yıne alırım tek sıkıntım benı balık tutmaya goturemıyor bırde onu yapabılse cok guzel olacak

alfa haricinde hemen hepsini kullandım.

avensis işnsignia. bir kere insignia asla ve asla aileye gelmez. bir toledodan daha fazla iç mekan sunan bir araç değl hele konfor imkansız kütük gibi bir alet. avensis daha konforlu ama bir kompakt araçtan fazlasını sunmaktan aciz. zaten avrupada bazı ülkelerde artk sedan corolla satışı yok avensis satılıyor sadece buda tezimi doğrular nitelikte.

2008 yılnda passat mı diğerlerimi diye çok düşünüp paraya kıyıp passat aldık çok memnunuz. 35000 kmde şuan sadce bakıma girdi. toplam bakım maliyeti 270 + 250 oldu şu ana kadar. :)
hatta geçen peder adanadan geldi araç 5 kişi full + full bagaj (ön yolcu ve arka koltuk üzerinde bile bavul yada eşya gibi yükler vardı düşünün yani bagajkı geçtm./ önce connect ile geleceklermiş eşyayı ona göre hazırlamışlar sonra vazgeçip aynı yüküpassata tıkmışlar) bu yükle bile otobanda 170 180 lerede çıktığı halde evin önünde ben park ederken yol bilgisayarı ortalaması 6,5 idi :)
nitekim bu kadar yükü bir insignia ya asla yükleyemezsiniz asla o arabaya sığmaz. avensise yüklenir ama araba kendini şaşırır noluyorz nan der :D şaka bir yana isterse 150 bg olsn atmosferik ve gücünü 6000 küsür devirde veren bir makine o kasada yük altında çok daha fazla zorlanır. daha çok yakar.

sonuç: passatın yüzü eskimiş bile olsa halen rakiplerini bir çok alanda pataklayabilmektedir dolayısı ile yenisi geldiği zaman bence bu rakiplerinin kaçacak delik arayacağı su götürmezdir.

not: melihcm 2010 passatlarn iç aksamı hafif makyaj gördü biliyorsndur eminim.

İnsignianın performansı güzel gibi,

159 hem dizel hemde çok güzel bi araç ama alfa sıkıntılı..

Passat benim gözümde bi kere VW + doğuş oto olduğu için baştan kaybediyor hayatta VW ye haketmediği luzumsuz paraları vermem.

C5 sanırım içlerinden en ucuzu ve en ekonomigi ve gerçekten güzel bi tasarımı var.

Şahsen ben Fiyat ve beklentilerimi karşılaştırarak C5 - İnsignia - 159 arasında tercih yapardım. Tamamen duygusal derseniz Alfa bence en güzeli içlerinden..

İnsignianın performansı güzel gibi,

159 hem dizel hemde çok güzel bi araç ama alfa sıkıntılı..

Passat benim gözümde bi kere VW + doğuş oto olduğu için baştan kaybediyor hayatta VW ye haketmediği luzumsuz paraları vermem.

C5 sanırım içlerinden en ucuzu ve en ekonomigi ve gerçekten güzel bi tasarımı var.

Şahsen ben Fiyat ve beklentilerimi karşılaştırarak C5 - İnsignia - 159 arasında tercih yapardım. Tamamen duygusal derseniz Alfa bence en güzeli içlerinden..

hakan gercekten tarafsız bır yaklasımla degerlendırme yapmıssın hatta almanyadan emeklı bıe abımın lafıdır vw grubuna para vermem almanyada bıle ederınden daha fazla paraya satılmaktadır dıye belırtır.

hakan gercekten tarafsız bır yaklasımla degerlendırme yapmıssın hatta almanyadan emeklı bıe abımın lafıdır vw grubuna para vermem almanyada bıle ederınden daha fazla paraya satılmaktadır dıye belırtır.

öyle söyleniyorda abi alman pazarının büyük kısmı VW AG tekelinde nerdeyse. almanlar akıllı adamlardır değmeyeceğini bilseler para vermezler.

benim gözümde öyle gerçekten. Birde VW nin gelenekci tasarım anlayışını oldum olası sevmiyorum. İlk defa scrocco diye özgün bi tasarım yaptılar o biraz hoşuma gitti. VW kötü araç demiyorum kalitesi tartışılmaz ama, bencede o almancı abimizin dediği gibi saçma paralara pazarlanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt