Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızın tercıhınız ne olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1. alfa 159, 2. passat, 3. avensis, 4. insigna. sıralama bu şekilde olurdu.

bız artık genc degılız aıle olarak dusun

Yok abi daha dur sen de çok gençsin de aile filan varsa hele ki çocuk filan, 159 sana gelmeyebilir. Çünkü arka diz mesafesi C sınıfı araçlar araçlar kadar. 2-3 çocuk varsa rahat edilmeyebilir. Hele ki uzun yola çıkmayı seviyorsan.

O zaman Insignia veya Avensis öneririrm. İkisi de yeni teknoloji araçlar. Avensis motoru çok ekonomik sayılır ve performansı kesinlikle yeterli. 1.4 tsi passat gibi bir nevi. Insignia ise biraz fazla yakar ama performans olarak hepsinden daha üstün.

İç mekaln kalitesi olarak zaten hepsi yakın araçların. Hangisini alırsan al pişman olmazsın ama bence Passat'ın yüzü eskidi. C5'e ise şahsen pek güvenemiyorum.

Bu arada bizde Passat 1.8TSI var yanlış anlaşılmasın diğer araçları öneririyorum diye VW düşmanı sanmayın :)

Bu sıralamada sadece 3 ve 4 yer değiştirir citroen i listeye bile koymam

cıtroenın ust sınıfı dıger modeller gıbı degıldır bunu goz ardı etmeyelım sonucta kullandıgı dızel motoru ford ve volvo kullanıyor bu ıkı markada ovgu ıle bu motora bahsedılıyor cıtroende kotulenıyor

cıtroenın ust sınıfı dıger modeller gıbı degıldır bunu goz ardı etmeyelım sonucta kullandıgı dızel motoru ford ve volvo kullanıyor bu ıkı markada ovgu ıle bu motora bahsedılıyor cıtroende kotulenıyor

O zaman şöyle bir soru sorayım sen araba mı alacaksın yoksa sadece motor mu ? Sorunu değiştirip bu araçlardan hangisinin motoruna göre alırdınız diye bence

159'u çok sevsem de Opel alırdım..

O zaman şöyle bir soru sorayım sen araba mı alacaksın yoksa sadece motor mu ? Sorunu değiştirip bu araçlardan hangisinin motoruna göre alırdınız diye bence

soyle bır cevap bu serı arac ıle alt serıde kı araclarda bır dunya fark var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt