Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıralı sistem LPG..

her markadan memnun olan var olamayan var önemli olan ustalık iyi bir usta bulmak lazım..

Lovato tavsiye ediyorlar ne dersiniz

bakın herkesin ortak kanısı bu markadan ziyade ustalık önemli

benim çok çok sdamimi bir arkadaşık lpg ci atiker ve lovato takıyor ben taktırıken sorun olmayan neyse onu tak dedim bizi biraz uğraştırtı ama boşa 300-400 tl fazla çıkmasın senden dedi ve atiker taktı şu an için hiç bir sorun yok sizede lovato tavsiye etmelerinin sebebi arıza ışı olayında atiker çok hassas iyi bir ayar gerekiyor ama lovatoda durum böyle değil atiker milletin anlattığı gibi korkulacak bir sistem değil gayet güzel ve uygun fiyatlı bir sistem bence ustalığına güveniyorsan atiket taktır yok uslıklarına güvenmiyorsan hiç taktırma bence hangi sistemi takarlarsa taksınlar usta usta değilse hepsinde sorun yaşarsın

bakın herkesin ortak kanısı bu markadan ziyade ustalık önemli

benim çok çok sdamimi bir arkadaşık lpg ci atiker ve lovato takıyor ben taktırıken sorun olmayan neyse onu tak dedim bizi biraz uğraştırtı ama boşa 300-400 tl fazla çıkmasın senden dedi ve atiker taktı şu an için hiç bir sorun yok sizede lovato tavsiye etmelerinin sebebi arıza ışı olayında atiker çok hassas iyi bir ayar gerekiyor ama lovatoda durum böyle değil atiker milletin anlattığı gibi korkulacak bir sistem değil gayet güzel ve uygun fiyatlı bir sistem bence ustalığına güveniyorsan atiket taktır yok uslıklarına güvenmiyorsan hiç taktırma bence hangi sistemi takarlarsa taksınlar usta usta değilse hepsinde sorun yaşarsın

+1905:eek:key:

Usta konusunda sıkıntım yok markaya karar veremedim. En iyisi biraz daha karıştırayım. Herkese teşekkür ederim.

Atikerden uzak dur. Taktıran herkes pişman, Lpg taktırmanın en kötü yanı arabanı bilgisayara bağlayınca bütün ağrıza lambalarının yanması:D

Bir sene önce müthiş bi endişeyle, Ekonomi zorunluluğuyla ATİKER taktırdım sıkıntı yaşıyacağımdan çok korkuyordum, bir senedir de kullanıyorum, hiç bi sorun yaşamadım aynı zamanlarda BRC taktıran bi arkadaşım iki kere beynini değiştirmek zorunda kaldı, Markası şu açıdan önemli LPG nin, Kullanılan malzeme kalitesi değişiyor, fakat mantık ve çalışma prensibi aynı olduğundan işin erbabı bi usta olursa en kötüsünüde taksa sıkıntı olmayacağını düşünüorum, velevki ben ATİKERDEN ÇOK MEMNUNUM..

merhaba alican.ben bu lpg işini çok araştırdım. marka olarak atikerin prestij markası went gaz var çok kaliteli bu markada obd diye bi sistem var aracın orjinal ecu su ile aynı işi yapıyo arıza ışigi kesinlikle yanmıyor babamın aracına taktırdık çok memnunuz. yaılımı ve italyan ve güncel. 2 marka brc nin prestij markası mmt orjinal italyan enjektörler japon kehin marka obd bu markada yok ama çok ecu su çok kaliteli oldugu için arıza işiği yanmiyor went gaz dan bi gömlek üstün fiyatı 1900 civarı. gelelim montaj olayına ist maslak sanayide çevre oto gaz var montaj işinde son derece iyiler ustalara montaj sırasında istedigin şeyi sor çok yardımcı oluyolar ve sorunsuz bi montaj yapıyolar.

merhaba alican.ben bu lpg işini çok araştırdım. marka olarak atikerin prestij markası went gaz var çok kaliteli bu markada obd diye bi sistem var aracın orjinal ecu su ile aynı işi yapıyo arıza ışigi kesinlikle yanmıyor babamın aracına taktırdık çok memnunuz. yaılımı ve italyan ve güncel. 2 marka brc nin prestij markası mmt orjinal italyan enjektörler japon kehin marka obd bu markada yok ama çok ecu su çok kaliteli oldugu için arıza işiği yanmiyor went gaz dan bi gömlek üstün fiyatı 1900 civarı. gelelim montaj olayına ist maslak sanayide çevre oto gaz var montaj işinde son derece iyiler ustalara montaj sırasında istedigin şeyi sor çok yardımcı oluyolar ve sorunsuz bi montaj yapıyolar.

benim daha tam olarak araştırmaya fırsatım olmadı.açıkcası çokda taktırma taraftarı değilim fakat benzin git gide canımı sıkmaya başladı.bu hafta sonu aracım bakıma giricek.ondan sonra bende detaylı bir şekilde iyi bir usta araştırmasına gireceğim.marka çokda önemli değil.önemli olan iyi bir usta bulmak zaten ondan sonrası bise değil..ama dediklerinizi de göz önünde bulundurucam teşekkürler..

arkadaşlar bence daha önce ki iki arabamda Lovato sistem kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım. Şimdiki aracıma Atiker düşünüyorum.
Ankara da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Tanıdık değilde daha önce müşterisi olduğunuz bi LPG ci arıyorum.

Geri
Üst Alt