Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıradaki Organizasyon ne olsun..?

Sıradaki Organizasyon ne olsun

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
halı saha

tam da form tutmuşken :)

aslında hava durumuna göre değişir bide halı saha herhalde akşam olur diimi yağmur kar tam basrıtmadan once gokart arkasından halı saha patlatalım ama yeni üyelerin daha fazla ilgi göstermesini bekliyorum hep sanal olmaz canlıda görüşelim arkadaşlaaaaaaaaaaaaaaaar

İyi bir pist ve araç olursa go kart

aslında hava durumuna göre değişir bide halı saha herhalde akşam olur diimi yağmur kar tam basrıtmadan once gokart arkasından halı saha patlatalım ama yeni üyelerin daha fazla ilgi göstermesini bekliyorum hep sanal olmaz canlıda görüşelim arkadaşlaaaaaaaaaaaaaaaar

+100000000000000:eek:key:

Valla go kart sonrası halı saha olur ama ben en az bir hafta pertim. Bu nasıl bir paintball'du arkadaş.Her tarafım ağrıyor,yatak'dan sürünerek kalkmak zorunda kaldım:D

Valla go kart sonrası halı saha olur ama ben en az bir hafta pertim. Bu nasıl bir paintball'du arkadaş.Her tarafım ağrıyor,yatak'dan sürünerek kalkmak zorunda kaldım:D
demekki sen çamurla fazla boguştun adamlarla degilde:D

Ben Go-Kart dedim ama halı saha maçı da olabilir, gerçi dediğiniz gibi hava durumu neyi gösterir onu bilemem ama gönül ister Go-Kart olsun eşi olanların eşide katılsın.

Geri
Üst Alt