Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıradaki Organizasyon ne olsun..?

Sıradaki Organizasyon ne olsun

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
halı sahanın devamlılığı olmadığı için bir anlamı yok bence gokart dirift karşıda avrupada biryerde var :eek:

halı sahanın devamlılığı olmadığı için bir anlamı yok bence gokart dirift karşıda avrupada biryerde var :eek:
barış abi benim bildigim kadarıyla cekmece gölünün orda baya büyük bi go kart pistti var hem go kart yapıla bılır hemde cafesı falan var sabah kahvaltıda verıyo bıldıgım kadarıyla

barış abi benim bildigim kadarıyla cekmece gölünün orda baya büyük bi go kart pistti var hem go kart yapıla bılır hemde cafesı falan var sabah kahvaltıda verıyo bıldıgım kadarıyla

saha iyiyse güzel hem yarışır hemde hep beraber olur sohbet ederiz :eek:key: benim dediğim dirift kapalı alan olduğu için yağmurda yağsa kimseye zorluk olmadan oynarız tabi senin dediğin yeride bi araştırmak lazım :eek:key:

saha iyiyse güzel hem yarışır hemde hep beraber olur sohbet ederiz :eek:key: benim dediğim dirift kapalı alan olduğu için yağmurda yağsa kimseye zorluk olmadan oynarız tabi senin dediğin yeride bi araştırmak lazım :eek:key:

İstanbul Karting Park bu dedigim yerin site adresi abi hakkında bilgilerde var nerde olduguna daır adreside var baka bılırsın

<a href="http://www.istanbulkartingpark.com/default.aspx" target="_blank">İstanbul Karting Park</a> bu dedigim yerin site adresi abi hakkında bilgilerde var nerde olduguna daır adreside var baka bılırsın
<br>
&nbsp;burası ufakmış tolgacım buranın 3 katı büyüklüğünde daha güzel sahalar var&nbsp;

Geri
Üst Alt