Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır leon silecek sorunu başka yaşayan varmı?

skynet

Kayıtlı Üye
selam
kasım 2012 de seat leon fr aldım (istanbuldaki bir bayiden şimdilik adını vermek istemiyorum eğer benzer sorunu olanlar varsa ismini belirtebilirim).
daha öncede sıfır leon almıştım silecek sorunu yoktu 4 yıl sorunsuz kullandım sonra cizgilenme yapınca değiştirdim.
ancak kasımda aldığım yeni leonda aldığım günden itibaren silecekler cizgilenme şeklinde siliyor temizledim vs ama sileceği açmak istemiyorum yağmurlu günler de neredeyse çıkmak istemiyorum.
İnceledim swf markası sag sol farklı barkod numaralı ama ikiside kötü siliyor.
aklıma gelen aldığım bayideki elemanların sıfır silecekleri alıp eski çıkma ile değiştirip bana verdikleri yönünde, sizlerdende bu konuda sorun yaşayan varmı?

silecekleri değiştirmek istiyorum ama 1 aylık araçta değiştirmekte rahatsız ediyor azda değil 85 tl bosch aerotwin.
servis bence garantiden değiştirmez artı gidip muhatap olmak istemiyorum. inceledim genellikle sıkıntı yaşatan küçük hesaplar yapan bir bayi.

silecek suyuna bir bardak saf alkol katıp deneyin fark eder çok rahat çalışır....

Ynt: Sıfır leon silecek sorunu başka yaşayan varmı?

Gidin bayiye bu nedir deyin. Hani cok uzun sure gecse sarf malzeme dersin degistirmzler ama daha yeni arac. Garantiden degistirin

silecek sorunu sıfır alındığında benim araçta da vardı. o zamanlar benim değildi :)

Ama serviste ücretsiz değiştirmişlerdi.

bugun servisi aradım malesef 1000km yada 1 ay ı geçtiği için garantiden değiştiremeyeceklerini söylediler

bugun servisi aradım malesef 1000km yada 1 ay ı geçtiği için garantiden değiştiremeyeceklerini söylediler

Ben olsam direk şikayet ederdim distribütör firmaya. Hatta internet ortamında şikayetlerin duyurulduğu yerlere de yazardım. Sonuç alamazsam
gerekirse İspanya merkeze mail bile atardım. Hiç üşenmemelisiniz bu konuda, küçük veya büyük birşey olması farketmez. Adamlara yığınla para veriyoruz,
ayıplı mal satmaya hakları yok. Bitti.

Ynt: Sıfır leon silecek sorunu başka yaşayan varmı?

Ben olsam direk şikayet ederdim distribütör firmaya. Hatta internet ortamında şikayetlerin duyurulduğu yerlere de yazardım. Sonuç alamazsam
gerekirse İspanya merkeze mail bile atardım. Hiç üşenmemelisiniz bu konuda, küçük veya büyük birşey olması farketmez. Adamlara yığınla para veriyoruz,
ayıplı mal satmaya hakları yok. Bitti.

Firma hicbirsey yapmiyor. Ispanya ise dogus oto ile irtbat kurun diyor... vw grubu artik doymus abi...yuzune bile bakan pek yok...ama arkadfasin yasamis oldugu durum daha yeni arac degistirirler yok hakkimi ararim derse ayıplı mal satmaktan heyete başvurabilir.

Geri
Üst Alt