• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sıfır leon silecek sorunu başka yaşayan varmı?

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
İsim
kaan öksüz
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TL 5033
bugun servisi aradım malesef 1000km yada 1 ay ı geçtiği için garantiden değiştiremeyeceklerini söylediler
Gene ustalıkla sıyrılmışlar, aynı sorun bizde de var :mad: bendekiler de ses yapıyor gacur gucur cam sil dolduruyorum ilaçlı sesi aldı şimdi normal bir problem yok :)

#ismail

Kayıtlı Üye
İsim
iso
Nereden
Muğla
Araç
Diğer
Plaka
41
Ynt: Sıfır leon silecek sorunu başka yaşayan varmı?

Iste adamlar sistemi kurmusler isletiyorlar bizim gibi durust kisileri... dedimya sanki vw seatı aldiktan sonra bunlar olmaya basladi...ben ilk leonda hic boyle birsey yasamadim ama ikinci leonda yasadigim sıkıntıları hep tek başıma cözdum. Dogus oto elini atmadı...

arthur

Kayıtlı Üye
İsim
pasa
Nereden
Ankara
Plaka
54 d 0836
Iste adamlar sistemi kurmusler isletiyorlar bizim gibi durust kisileri... dedimya sanki vw seatı aldiktan sonra bunlar olmaya basladi...ben ilk leonda hic boyle birsey yasamadim ama ikinci leonda yasadigim sıkıntıları hep tek başıma cözdum. Dogus oto elini atmadı...
kardeş doguş oto dedin tam damarıma bastın şim di bişeyler diyecem olmayacak ama ben onlar kadar kazmayı sana sivrilten biyer daha görmedim:mad::mad:

#ismail

Kayıtlı Üye
İsim
iso
Nereden
Muğla
Araç
Diğer
Plaka
41
Ynt: Sıfır leon silecek sorunu başka yaşayan varmı?

Aynen:mad::mad::mad:

Onu_R1_

Kayıtlı Üye
İsim
Onur KİBAR
Nereden
Kocaeli
Plaka
41 E 5413
Seat danışma hattını aramanızı tavsiye ediyorum.
Sonuç çıkar mı bilmiyorum ama denemek lazım.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
Walla geçen ispanyadan getirttiğim sol ayak dayamayı sağlam olsun hemde kendileri taksın sonradan sıkıntı çıkartmasınlar diye taktırmaya gittim servise saat 1 de ordaydım saat 6 çıktım yapılan işse yarım saat baktım bide beni servisten yukarıya çıkmaya ikna etmeye çalışıyorlar bastım kalayı birde geldiğimi söyleyince onlarda bişey diyemedi ama şu kadarını söyliyeyim servis dediğin rezillikten başka bişey değil arkadaş...
Araba sıfır olduğu için garantisi bitene kadar çekeceğiz bu rezilliği bunu kanıksadım ama gene anlamış oldumki;

Beni ve ARABAMI TÜRK SANAYİCİLERİNE EMANET EDİN:eek:

Aykut_25

Kayıtlı Üye
İsim
AG
Nereden
İstanbul
Araç
Aracım Yok
1000 km nedir ya. Benim araç Megane 3. aradım sordum 6 ay yada 7500 km dediler.. Lütfen arkasında durun bu işin,başka servise sorun olmazsa. Ayıptır ya.....

DIABLO

Kayıtlı Üye
İsim
bulent
Nereden
İstanbul
bende aracımı ekım ayında aldım ılk yagmurda car car ses yapıyordu dogusu aradım kar bıle yagmadı sılecekler ses yapıyor dıye bırsey yapamayız yenısını almanız lazım parca satısa yonlendıreyım dıyerek kufur etmıs oldu bende asıl ben sızı parca satısa yonlendıreyım deyıp bende ona kufur ettım

batum

Kayıtlı Üye
İsim
emre
Nereden
İstanbul
benim araçta sağ silecekte sorun var daha 8 aylık ama gitsem demekki benim silecekleride değişmezlermiş.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt