Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır leon garanti uzatma

gecen yaz leon için sormuşum . 1250 demişlerdi.. o zaman yaptırmadım.. şimdi düsünüyorum.. ama kararsızım gerekli mi bu ek garanti.. o zaman esenyurt doğus oto turbo harici normal garanti gibidir. demişti. neden turbo girmez dedim.. o kullanıcıdan kullanıcıya değişiyor cok spor kullananlar çabuk bozuluyor demişti. ne kadar ki turbo dedim. 2500 tl dedi. Bende icimden ooo.... dedim.. cok pahalı değilmi dedim.. ama sanzuman değişmi de yapılıyor. o ne kadar dedim. 10 000 tl..dedi.. bişey demedim.. ama cok ta güvence vermedi. bekliyorum bakalım agustosta 18. ay dolacak..ama şunu söyleyeyim otomatik DSG olmasa kesinlikle ek garanti yaptırmam.. sırf bu otomatik şanzıman belası:)

poliçeyi istediğiniz zamanda iptal edebiliyorlar sıkıntı olmaz yani yaptırmakta :)

yani bi nevi kasko gibi.. ama şimdi yaptırdık diyelim . 1sene ek garanti devam etti sorun çıktı.. gittik yapmadılar. bende iptal ettirdimm. sonucta 1 yıllık kullanımı keserler. aynı kasko mantığı.. sonucta o parada bosa gider.. önemli olan iptali değil. neyi nakadar karsıladığı ve yaklasımları nasıl .. eğer DSG atıyorum 150000 kmde sorun yaptı. gittin sorun yaptırmadan deiştiler yada onardılar .. eyvallah

Yeni Leonun garantisini uzatmak için 18 ay dolmadan gelin 1100tl verin 2 yıl daha uzatalım dediler...

Neden 5 sene garanti baştan vermezler anlamıyorum...

yapsın 5 sene garanti servise bağlar insanı. genelde 2. sene sonunda herkes özellere yöneliyor. neden vermiyorlar anlamıyorum ben 8 sene kullandım hiç sorun yaşamadım...madem arabalar sağlam ver 5 sene insanın kafası rahatlasın...

yapsın 5 sene garanti servise bağlar insanı. genelde 2. sene sonunda herkes özellere yöneliyor. neden vermiyorlar anlamıyorum ben 8 sene kullandım hiç sorun yaşamadım...madem arabalar sağlam ver 5 sene insanın kafası rahatlasın...

katılıyorum 5 sene servısten zaten o parayı fazlasıyla cıkarırlar kıa 5yıl verıyor ve alanları servıse mahkum edıyor bunlar ne anlar musterı menunıyetınden

katılıyorum 5 sene servısten zaten o parayı fazlasıyla cıkarırlar kıa 5yıl verıyor ve alanları servıse mahkum edıyor bunlar ne anlar musterı menunıyetınden

Kia, hyundai, honda bildiklerim...ben kia kullanıyorum ve 5 sene kafam rahat diye düşünüyorum. Evet 5 sene servise gidicem ama fiyatlar doğustan uygun şimdilik. önceden de dedim 8 sene kullandım leon, ve Allahıma şükür beni hiç üzmedi. Hıç problem yaşamadık. Madem araçlar sağlam sende ver 5 sene garanti, bu sadece seat olarak değil tüm doğuşu kapsıyor. Eğer öyle olursa bence daha da çok satar...ama müşteri memnuniyetini bence düşünmüyorlar...

Geri
Üst Alt