Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır leon garanti uzatma

18. aya kadar bekleyin. Arabada bir şey yoksa o güne kadar, bence gereksiz. Tabi garantiden arabayı baştan yaratan arkadaşlarım var =) Eğer durum buysa düşünmeden uzatın =)

1.6 tdi + dsg, garantisi uzatılmadan alınmaz zaten.
Yalnız bu garanti işlemi farklıdır:
1. Bayilerden garanti uzatılıyor, ancak işlem Alianze mekanik sigorta kapsamında yaptırıyor. Baştan bir takım hususlar tam olarak bilinmeli
2. UZatılmış garantinin 2+2 yılda sizi koruması için, yetkili serviste bakım şart. Normal garanti süresince, nerede isterseniz, orjinal parça kullanıp bakım yaptırabilirsiniz, ancak bu uzatılmış garanti şartına aykırı düşer bilginize
Yani uzatılmış garanti için, yetkili servis dışında bakım yaptırmamalı.

18. aydan 1 gun gecsin yapilmiyor..Turbo araclarda kesin yaptirin paraniz varsa..

kaan cok sagol, 18.ay olayini bilmiyordum iyi oldu 2 ay kalmis yeni bi masraf daha :rolleyes:

bu garabtiyi nasıl uzattiklarina bakan oldumu, aslında garanti uzamıyor, arabaya 2 yillik makina kırılma sigortası yapiyolar.

+2 garanti bi firmanın garantisi yani seatla bi bağlantısı yok ben gerek duymuyorum
servisten aldığım duyuma göre herşeyi karşılamıyolar
sadece mekanik onuda çok araştırıp geç yapıyolarmış

gecen yaz leon için sormuşum . 1250 demişlerdi.. o zaman yaptırmadım.. şimdi düsünüyorum.. ama kararsızım gerekli mi bu ek garanti.. o zaman esenyurt doğus oto turbo harici normal garanti gibidir. demişti. neden turbo girmez dedim.. o kullanıcıdan kullanıcıya değişiyor cok spor kullananlar çabuk bozuluyor demişti. ne kadar ki turbo dedim. 2500 tl dedi. Bende icimden ooo.... dedim.. cok pahalı değilmi dedim.. ama sanzuman değişmi de yapılıyor. o ne kadar dedim. 10 000 tl..dedi.. bişey demedim.. ama cok ta güvence vermedi. bekliyorum bakalım agustosta 18. ay dolacak..ama şunu söyleyeyim otomatik DSG olmasa kesinlikle ek garanti yaptırmam.. sırf bu otomatik şanzıman belası:)

Geri
Üst Alt