Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır Leon almak istiyorum.. Yardımm

onursugar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlarr bugun itibariyle sıfır leon almak istiyorm
1.4 tsi styla paket beyaz renk ve aerodinamik kitle beraber bi kaç yere sordum 45 46 civarı dediler sizce bu fiyat normal mi yoksa daha ucuza alabilecegimiz bir yer var mı?

esp paketi ekletmeyi unutma :) fiyatda iyi gibi geldi bana

fiyat normal ama üstünde gelen tamponların peşinde koşun yepyeni tamponları satarsınız sonradan..bi kaç depo benzin eder en azından..

merhaba arkadaşlarr bugun itibariyle sıfır leon almak istiyorm
1.4 tsi styla paket beyaz renk ve aerodinamik kitle beraber bi kaç yere sordum 45 46 civarı dediler sizce bu fiyat normal mi yoksa daha ucuza alabilecegimiz bir yer var mı?

Ben olsam sıfır almam makyajsız alırım hatta sitemizde yco nikli yiğit kardeşimizin aracı satılık öneririm...araç dolu bi bak derim...

Ben olsam sıfır almam makyajsız alırım hatta sitemizde yco nikli yiğit kardeşimizin aracı satılık öneririm...araç dolu bi bak derim...
sıfır alıp uzun süre binmeyi düşünüyorum
bide kasa değişecekmiş bgun öğrendim aklım karıştı açıkcası

1.4 tsı gırtlak dolu ama bodykit hariç 48 lere geliyor

sıfır yerıne sıfır ayarında ıkıncı el almak daha mantıklı...

1.6 tdı tavsiye ederim 1.6 tdı , dsg, sunroof,17" jant,tekno paket almanızı tavsiye ederim. bu araba gırtlağına kadar dolu olur.

Geri
Üst Alt